ЗМІ ПРО СУМНО?КОМ

 

Відтепер за адресою Sumno.com знаходиться інше "Сумно?". Якісно нове і максимально соціалізоване. Блоґи виступатимуть складовою нового "Сумно?" - відтепер кожен матеріал автора або фотографа видання буде неодмінно опубліковано на його персональному блозі, що значно розширить наповнення сайту. Найактуальніші статті з'являтимуться на першій сторінці видання, їхню якість гарантуватимуть редактори - відомі люди, знані як професіонали у своєму полі. Незабаром з'явиться ще й відеоресурс на базі "Сумно?", буде можливість завантажувати відео, а також спілкуватись ще зручніше за допомогою внутрішнього месенджера.

Київ, 20.10.2008., 16:34, ТСН

***

У суботу, 20 жовтня, близько 19:00 під стінами «Мистецького Арсеналу» у Києві зібралося чимало людей. Незважаючи на те, що подія, яка була анонсована, мала розпочатися лише о 20:00, в натовпі можна було почути окремі репліки про Жадана та «Мертвого півня». Саме в такій іпостасі постала того вечора укрсучкультура в стінах Арсеналу, де інтернет-проект про українську культуру Sumno.com святкував своє друге день народження. Незважаючи на те, що це всього лише річниця заснування сайту, амбіційності та впевненості у перспективності такого проекту засновникам було не позичати. Головний редактор Sumno.com Богдан Логвиненко заявив, що усі присутні зібралися тут святкувати другий день народження української культури. «Коли був перший день народження, ми не знаємо», – продовжив він, припустивши, що, можливо, ще за часів печерних людей та перших наскельних малюнків. Але, переконав присутніх Логвиненко, сьогоднішній вечір стане перезавантаженням української сучасної культури. Про «перезавантаження» укрсучкульту свідчило й оформлення «Мистецького арсеналу» – стіни завішані соняшниками (не думайте, це не елемент шароварщини, а лого сайту Sumno), гітарами та символічно пробитим ножами популярним чтивом російських мас культових письменниць – Марініної та Устінової.

[23.10.2007 10:32]  Євгенія Ковалевська, УНІАН

***

Радісно, що завдяки Інтернету, зокрема, і порталу "Сумно", з'явилося місце, де можна поділитися враженнями від прочитаної книжки, прослуханого альбому чи переглянутої кінострічки - тоді, десять років тому, нам цього страшенно бракувало.Та й сумного в роздумах про "Сумно" (даруйте за каламбур) вистачає. Хоча б тому, що ця сторінка з огляду на її репрезентативність та наявність повноцінного арсеналу сервісів сучасного Інтернету, включно з форумом і мережевим щоденником, існує тільки один рік, що просто не надається до порівняння з нашими сусідами поляками або росіянам.

Євген ПОВЕТКІН, Київ, Жовтень 23, 2006 р., Культурний Тренажер