Запахло смаженим чи Лос Альбомос
Як смачно пахне із студійної «кухні» звукозапису «Аркадія»! А все тому, що шеф-кухар готує фірмову страву: яйця, цибуля і спеції, саме в такому вигляді буде начиння музичного пирога, що незабаром запропонує нам гурт LOS DINAMOS.
Фанк цього разу переплітатиметься з ритм’н’блюзом, а місцями навіть з тріп-хопом. Єдина година якісного саунду у виконанні гурту. Доречи, у двох учасників скоро будуть дні народження, можливо хлопці покажуть свою платівку вже до 23го липня. Проте не будемо лізти поперед батька в пекло, бо всі страви будуть виноситись по повній готовності, у повній комплектаціїї та боєздатності. Хочеться відмітити, що паралельно протягом чотирьох років записується інша платівка «дінамосів», що наче скульптура постійно ваяється та зашкурюється, та тривайлий час її випуску каже лише про те, що наразі в Україні дуже мало відповідних звукачів, що могли б не лише якісно звести композиції, але й зробити це грамотно, враховуючи всі нюанси даного напряму музики. Можна лише позаздрити терпінню хлопців, що постійно натикались на нерозуміння, але не покинули справи і йдуть до кінця, відшліфовуючи свої пісні. І все ж яка з платівок буде першою? Яка з них більше сподобається українському слухачеві? Та що готує нам гурт надалі? На ці запитання ми незабаром отримаємо вичерпні відповіді.

Все добре колись закінчується. Чи, як там кажуть - хорошого по трохи? Як би там не було, 21-22 червня ми мали змогу відвідати арт-кафе «Філін» на закритті його першого музичного сезону.
Вчора, 1 липня гурт «Антитіла» повернувся з чудового міста Білгород-Дністровський, де хлопці відіграли програму на гала-концерті П’ятого Молодіжного музичного Фестивалю «ФОРТЕЦЯ».
"Рецепт ми вже маєм депресію зняти
Фестиваль українського формату в Уніжі відбувся. Відбувся, переважно, позитивно, щось вдалося, щось не вдалося. Основне – виконана програма, все решта – дрібні неузгодженості, які вирівняються часом або людьми. На оселі працювали організатори і волонтери, учасники і гості. На плаці перед сценою щовечора танцювали кілька сотень людей, насолоджуючись українським форматом.
Солодка вата, різнобарвні кульки, смішні поролонові вушка й носи… цим зазвичай гостинно зустрічає нас цирк – храм сміху та радості. Попасти в нього це велике свято як для дітвори, так і для їхніх батьків. В цирку почуваєшся як у казці. Це інший світ з екзотичними тваринами, гнучкими акробатами і, звичайно, веселими клоунами.
Якщо запитати у пересічного чернівчанина з чим/ким асоціює рідне місто, то у відповідь почуєте щось накшталт: ЧНУ, Івасюк, "маленький Париж" і т.д