«Сумно?» - це соціальне інтернет-видання та мережа блоґів про культуру. Статті редакцією на пошту не приймаються і не розглядаються, у мережевого видання є  можливість абсолютно вільного додавання та розповсюдження інформації для користувачів.

 

Система додавання статей максимально проста - юзер додає її у свій персональний блоґ і вона автоматично потрапляє на розгляд ради редакторів, представник якої максимально швидко затверджує статтю, якщо за якістю вона підходить виданню, або ж відхиляє, але в такому разі стаття усе одно залишається у персональному блозі її автора, втім, не потрапляє на головну.

 

Востаннє масштабне реформування «Сумно?» відбулося на його третій день народження - 14 жовтня 2008 року. Тоді й запрацювала блоґова система. «Сумно?» засноване ініціативною групою, яку очолював Богдан Логвиненко у 2005 році.

 

Основними засадами редакційної політики є аполітичність, позаформатність, оригінальність та якість. Зв’язатися з нами »

 

Про нас в картинках

 

lottieІрина Джола

Куратор проекту з весни 2010 року, редактор. Інженер-акустик і вокаліст в одній особі. Має якийсь стосунок до гламуру, але на якість матеріалів це не впливає.

Олена Шарговська

Заступник головного редактора одразу двох інстанцій: Сумно?Ком'у та видавництва «Факт». За Оленою - текстуальна частина. Вона веде один з найважливіших розділів - Літературу.

235

Олександр Приймак

Головний веб-розробник і втілювач ідеї соціальної мережі в життя. Певною мірою письменник

Богдан Логвиненко

Відповідає за інформаційне партнерство, зовнішній курс, та зв'язки, засновник видання.

tygrenyatkoМарися Рудська

Марися завідує мітками в усіх розділах Сумно?Кому, а також координує фотографів. Хто не знає, що таке мітки - до неї. Редактор розділу Література, вичитує переважно літературні рецензії.

tapo4ok

Назар Леуш

Ще один письменник коду Сумно?Ком'у. Не менш важливий і відповідальний, ніж Олександр, більшість складних, незрозумілих і нелюдських функцій Сумно?Кому - це Назаркова робота.

sonyashka

Софія Петрова

Софія активно займається розділом Події. Перша в нашій постійній команді не-київська ланка! Місто Кременчук!


Andrij Skalyuk

 Андрій Скалюк

За його спиною верстка дизайну, і частина великої письменницької праці, яка його стороною ніяк не могла обійти.

 
    
     

 розділ наповнюється поступово...