Соціальне медіа - це медіа майбутнього. Формування смаків читачів самими читачами, відсутність формату та можливість висловитися - це головні переваги соціального інтернет-видання.

 

Дописувачем інтернет-видання може стати будь-хто, достатньо лише реєстрації. Поряд із авторитетними авторами на «Сумно?» публікуються  поки що невідомі журналісти початківці, що мають змогу черпати неоцінений досвід працюючи плі-о-пліч з досвідченими журналістами. Відбору за іменем або зацікавленнями немає. Жодні смаки редактора не враховуються, головне для соціального інтернет-видання - це зміст і якість.

 

Чому за соціальними медіа майбутнє? Тому що це цікавіше, оперативніше і це вихід за межі звичного видання. На Заході існує безліч видань, зміст яких формують саме користувачі їхніх інтернет-додатків. Часто в приклад ставлять «I Am Modern», американський глянцевий журнал, контент якого повністю формують його читачі. Насправді подібних видань - тисячі по всьому світу.

 

Чи потрібен нам вихід поза межі інтернету? Ні. З часом кількість користувачів інтернету невпинно зростає, а оперативність звичних медіа - падає. Телебачення, газети та журнали вже не є передовими ЗМІ, усю інформацію передовсім можна дістати в інтернеті. Крім того - абсолютно безкоштовно, як для читачів, так і для власників цієї інформації.