Ми зробили Антонич-фест
Отже, спільнота блоґів про культуру Сумно?Ком радо сповіщує вас, відвідувачів фесту, і тих, хто спостерігав за нами на відстані, про те, що Антонич-фест відбувся. Він пройшов вдало, публіка ніяк не відчула тих проблем, з якими зіштовхнулися ми, організатори. Про них можна довго нити, розповідати, що в нас вкрали, скільки нервів ми витратили на владу, хабарників, міліціянтів, місцевих биків, від яких нас захищали лише нечисленні «Спасівці».
Ми зіштовхнулися з багатьма проблемами, але найважливіша, яку так і не вдалося вирішити – це прибутковість фестивалю. 100 тисяч грн, позичених на Антонич-фест повернулися лише приблизно на 50%, тож сума нашого теперішнього боргу складає 50 тисяч гривень. В масштабах країни – це небагато, в масштабах громади – це 500 осіб, здатних скинутися по 100 гривень, в масшабах кількох людей – це гроші, які доведеться відробляти протягом цілого року – працюючи безкоштовно.
Ми розраховували на спонсорів, розраховували на прихильність влади, лемківської громади, але не отримали рівно нічого. Скасовувати такий захід, коли навколо й так стільки поразок на «фестивальній» ниві – це підписуватись під власною безхребетністю. Тому ми звертаємося до усіх небайдужих підприємців, заможних людей, простих співгромадян, відвідувачів, яким фестиваль припав до душі (а за відгуками – негативу поки що немає), зробіть пожертву Антонич-фесту і дайте цьому проекту подальше життя.
Ми звертаємося до музикантів – дякуємо, що підтримали нас і дякуємо тим, хто відмовився навіть від тих найменших гонорарів, які ми гарантували Вам. Ми розуміємо, що якби не Ви, нічого б не відбулось взагалі, людей не вдалося б зібрати, фестиваль не відбувся б.
Те, що було зроблено – це колосальна робота. І те, що ми хочемо ще зробити і обіцяли усім – книга з ілюстраціями до Антонича, диск з піснями на вірші Антонича і мандрівний міні-фестиваль по всій Україні – ми виконаємо, як виконали все, що обіцяли показати на Антонич-фесті 2-4 жовтня. Але тепер постає питання в часі – коли ми зможемо це зробити – залежить тільки від тих людей, яким це дійсно потрібно, від нашої аудиторії, прихильників.
Все ще просимо Вас перерахувати якісь кошти на рахунок Антонич-фесту. Це можна зробити через «Райфайзен банк Аваль»:
Для цього вам потрібно вказати обов'язково! своє ім'я-прізвище та зарахувати гроші на картковий рахунок № 0505709600. Власник рахунку: Богдан Анатолійович Логвиненко.
Повні реквізити:
«Райфайзен банк Аваль» в м. Києві
МФО 322904, Р/р 2605912161712
для зарахування на картковий рахунок № 0505709600
Отримувач: Логвиненко Богдан Анатолійович
Вебмані:
Доларовий рахунок: Z956107816878
Гривневий рахунок: U208310699955
Ви, або Ваша компанія, з'явитеся у списку меценатів, які пожертвували гроші на проведення цього заходу:
Пожертви (список постійно доповнюється):
Довженко О. – 500 грн
Бондаренко О. – 500 грн
Простий С. – 200 грн
Санченко А. – 200 грн
Пясецький А. – 150 грн
Чернишевич Д. – 150 грн
Шишкін С. – 100 грн
Шкляр О.В. – 100 грн
Крук В. – 100 грн
загалом = 2000 грн
(благодійні внески, здійснені під час фесту у розмірі більше, ніж 70 грн з'являться тут вже сьогодні)
Ви також можете придбати нашу сувенірну продукцію та книжки Антонича, чим також підтримаєте цю акцію. Завітайте до сувенірного магазинчика.
Хочу висловити вам свою подяку. Все було чудово, навіть осінній холод і гуркіт поїздів були колоритними і створювали особливу атмосферу. Ви справді молодці: організовувати щось в наших реаліях – то величезний клопіт на свою голову. Про фінанси взагалі мовчу. Богдан-Ігор Антонич чи не найяскравіший поет своєї епохи, а знають про нього, на жаль, лише українські філологи, тому особлива подяка за те, що нагадали про його ім*я і його творчість. Може, воно й краще, що він не потрапив до когорти "розпіарених" совєцькою владою поетів та прозаїків – його ім*я не набило оскому і він залишився таким, як має бути – світлим і загадковим. Велика вам подяка за все!
"Спасівцям" без безперечно велика подяка, але чималих зусиль по охороні і роз'яснювальній роботі для зайців доклали Євген Зборовський (zborik) зі своїми друзями. Їм також величезний респект за наполегливість та завзяття у такій невдячній справі)
На жаль, я потрапила лише на останній день фесту, але і цього вистачило, аби отримати величезний заряд позитиву від тих людей, які там були, і від усього дійства.
Низький уклін за проведену роботу і взагалі за ідею. Тепер, думаю, навіть ті, хто і гадки не мав, хто ж це такий Богдан Ігор Антонич, після фесту все-таки матимуть певне уявлення про нього і його творчість. А деякі навіть прочитають щось із його вірщів.. :)
Ви – величезні молодці! Спасибі. Рада була взяти участь у такому заході.
Богдане, зроби більше способів для переказу, будь ласка. Аваль це жах, стояти в черзі в касу, а потім заповнювати бланк щоб переказати сотню гривень, це якось не дуже надихає.
Приватівська інтернет-картка, Paypal, WM...
вітаю з успішним проведенням фесту! звісно прикро за борги, сподіваюся вийде їх зменшити й покрити надходженнями. а справжній досвід проведення – неоціненний, бажаю надалі організовувати чим ліпші події
за свої кошти.
А як на рахунок авалівського "АТМ-Експрес", переказ через банкомат?
Ніяких застережень немає?
А куди написати, щоб замовити сувеніри?
odyah@sumno.com
Поместил фотографии и впечатления от феста на Блоге Любителя
http://ama1eur.blogspot.com/2009/10/blog-post.html
Блоггеры, присоединяйтесь! Мы живем во время звериного капитализма, когда деньги решают, может, и не все, но очень многое. Символично, что в день 100 летия Антонича украинская культура находится в состоянии, когда организаторы фестиваля остались еще должны 50 тыс. грн.
Поддержим???
Чому б не полегшити життя потенційному меценату і не вказати повні реквізити?
це хороше питання...
А де відгуки і фотки з фесту?
http://ama1eur.blogspot.com/2009/10/blog-post.html
http://ua.korrespondent.net/showbiz/989148
http://picasaweb.google.com.ua/Kruk.viktor/AVvKNI#
http://5.ua/newsline/182/0/62411/
http://www.umoloda.kiev.ua/number/1505/164/52930/
http://novynar.com.ua/gallery/showbiz/630?img=0
http://etos.io.ua/album281680 (внизу сторінки)
ще один огляд
http://novynar.com.ua/analytics/culture/85587
http://litakcent.com/2009/10/06/sto-rokiv-iz-soncem-u-kysheni.html
На фесті – була. Супер, що є така ініціатива, яка виливається у справжні дії. Всім, кому цікаво, яким ще чином "пошановують" Богдана-Ігоря Антонича відсилаю за лінком
http://zaua.org/pg/article/omelyan/read/6505/Gogola_vidvojovano_Teper_zalyshylosa_ne_rozgubyty_Antonycha
Чудова публікація!
Підтримую прохання зробити більше способів для переказу. Нажаль немає можливості у найближчі дні стояти годину в авалівській черзі, але допомогти хочеться.
вітаю! не прийшов бо їздив на фотопленер до Седніва...:)
Не дуже гарно говорити про компенсацію особистих помилок під патріотичними гаслами – ну ж бо, українці ми чи не українці! Як українець, я не вважаю, що цей фестиваль потрібен такими зусиллями і такою ціною. Це розважальний захід. Развлєкухою переситилися ще в літку. Коли фестивальний вибух зплутав в уяві певних людей поняття попсовоси з актуальністю. Виходить невідповідність, коли гроші збирають "ідейно", а захід влаштовують развлєкатєльно.
Робити те, що роблять всі й бути там, де бути "модно" – не найкраща стратегія, якщо ви не может відповісти на питання – "навіщо?". На мій погляд не було подано достатньо мотивації. Розважальний захід без концепції закономірно цікавить людей, які бажають розважитися, а платити гроші.
Або ви працюєте на развлєкуху без концепції і розраховуєте на прибуток відповідно до якости цєї развлєкухи. Або надаєте концепцію та ідею, тоді й не соромно спитати "чи ж ми українці чи ні?" А у вас виходить підміна понять.
Я з більшим бажанням віддам в 5теро більше за фестиваль до дня УПА в Могиляньці. А не за російськомовних Кому Вниз.
красіва сказана! слава українє!!!
це у вас, шановний, виходить підміна поняття "концепція" банальною політизованістю заходу. Якби організатори прагнули заробити, то з таким набором гуртів тіко натякнути варто було б котрійсь з політсил, і в обмін на прапори та банери під сценою, нам відкатили вдвічі більше і вхід не те що бездкоштовним був би, а ще й пиво кожному на вході на шару видавали б.
захід був підкреслено поза політикою. Як передвиборчою, так і мовною. А ставлячи культуру в тенденційну позу перед будь-якими політконцептами, ви автоматично принижуєте її до статусу шльондри, тим самим прирікаючи на безславну і передчасну загибель, як будь-який кон'юнктурний продукт.
"захід був підкреслено поза політикою. Як передвиборчою, так і мовною. А ставлячи культуру в тенденційну позу перед будь-якими політконцептами, ви автоматично принижуєте її до статусу шльондри"
Не доріс вусатий лисань до вашої концепції "всєх стран объэдіняйсь!" Набридає своєю мовно заполітизованою і продажною шльондрою, яку й поезією назвати важко.
п.с. "Хто ясно мислить, той ясно формулює" (с)
Більшості усе ясно.
А те, що ви не в’їхали не хвилює.
якій більшості і кого не хвилює? =)
Якщо нічого не зрозуміла, то що змушує сперечатися? Стадний інстинкт?
а я хіба сперечаюсь?
я наївно і чемно чекаю на пояснення)))) думала, про це можна було здогадатись ))))
Приклад ясности милення:
"А ставлячи культуру в тенденційну позу перед будь-якими політконцептами"
з точки зору синтаксичної речення (в даному випадку – частина речення) побудовано бездоганно = ) кажу як редактор)))
Теж синтаксично правильні речення:
_http://unclear.rinet.ru/~r_l/psycho/Psychiatry_Scizophren_Scizophazy.mp3
не маю можливості скачати-прослухати наразі, нажаль) пізніше зроблю це неодмінно = ) в ім'я продовження плідної захоплюючої дискусії )))
Ти редактор?! Тебе ж читати неможливо. :)))))
Пишеш, як двієчниця. Де коми? Нащо зайві дужки? Зайва риска. Редахтур думку без математичних знаків висловлювати уміє?
Раджу редахтурові не обмежувати свої знання підреслюванням підмета й присудка.
хочеш поговорити про грамотність дописів? можемо влаштувати розбір польотів. одна лиш "могилянЬка" чого варта.
без смайликів зрозуміліше?
Де там смайлики? Там безграмотність. Якщо то смайлик, значить ще одну кому не поставила.
Мої помилки якось тебе виправдовують?
Речення нечитабельне. Людина, яка володіє мовою на достатньому рівні не ліпить по 6 смайликів у дописі, а висловлює своє ставлення иншими засобами.
Смайлик, =), +1, гиги. це твій рівень володіння мовою, редакторе.
"пышы ісчо!".
у коментах залишаю за собою право ставити стільки смайлів, дужок, буквосполучень тощо, скільки забажаю.
судити про мій рівень володіння мовою за наявністю, кількістю і виглядом смайлів – доволі цікавий підхід. якщо справді беретесь за цю справу – спершу дослідіть усі мої публікації.
Погугли "шизофазія", і послухай синтаксично правильні речення. :)
пробачте, надалі намагатимусь уникати у спілкуванні з вами алегорій та пролонгованих метафор)
Краще сказати необумовленого контекстом прагнення до вичурности.
Такого дійсно варто уникати, инакше будете виглядати як відомий персонаж Голохвастов.
під "контекстом", в даному випадку, я так розумію, ви маєте на увазі вашу здатність до образного мислення? ну тоді у ВАШИХ очах я ризикую не тільки Голохвастовим постати, а й навіть страшно подумати як.
Але то вже будуть виключно суб'єктивні інтерпретації, з якими я б із задоволенням ознайомився, якби не мав інших турбот.
До речі, про політику і мову ти перший згадуєш?
Що тебе свербить і ущємляє?
мене ніц не пригнічує. ну хіба що ваш суржик
а про російськомовних кому вниз ви почали, якщо забули
Особі з твоїми переконаннями суржик буде роднєй. :)
Але якщо це нагадування порушує твою емоційну рівновагу чи тисне на провінційний комплекс, то уникатиму. :)
з якими ж такими переконаннями?
таке враження, що ви намагаєтесь мене переконати, що я не такий, яким себе вважаю, аби остаточно впевнитись, що я вам таки ворог.
що за провінційний комплекс? що за рівновага? може припиняйте вже проектувати на оточуючих власні болячки
концепція, як на мене, була – усі учасники популяризовували Антонича, виконуючи пісні на його вірші :)
а от говорити: "виконали все, що обіцяли показати на Антонич-фесті 2-4 жовтня" – негарно, бо люди прийшли 3 жовтня на Плач Єремії, купили квитки і скуштували облизня. і ніхто їм нічого не компенсує...
Взагалі були всі крім Чубая
та, Чубай не компенсує, це правда:)
до речі Грицьку Чубаю мало би зараз бути 60. Певно треба чекати сотки, щоб дачекати томика його творів
угу
Я б оце подивилась, як, кому і за що такі, як ти, і ти особисто віддають вп*ятеро більше. Потриндіть воно не штука.
чого чого, а мотивації якраз вистачало)
А останнє речення стосується виключно ваших особистих вподобань, а не проблем фестивалю)
концепту не було такого, як ти хтів?:)
тобто – україномовного концепту?:)
Хіба має якесь значення що я хотів? Я ні де про це не казав. :)
ай дійсно) виходить – що хіба це має значення, що ти собі думаєш?))))
бггггг) +1)))
* і на цій мажорній ноті я нарешті йду спати))) *
Раз ти пишеш – знач тобі має.
Здогадуюся, що тобі не подобається. А мені байдуже.
відповідно до логіки, якщо ти пишеш – то і тобі не байдуже ;))
головне – вчасно виявляти тролів й переходити на особистості)) бо буде вічно самостверджуватися своєю "експертною" думкою, сенсу в обговоренні якої насправді й немає, як от вище)
ага, розмова пішла безпредметна) ну тобто предметна, на предмет "ашотакоє?")))
ага – не люблю гадких тролів) а що не подобається уточню – бо вони гадять))
аґа! ґіроям слава!
угу, певне жаба задусила...)))
Ми зробили Антонич-фест!!!!!
а ви шо зробобили?!
І що?
"захід був підкреслено поза політикою. Як передвиборчою, так і мовною. А ставлячи культуру в тенденційну позу перед будь-якими політконцептами, ви автоматично принижуєте її до статусу шльондри"
Не доріс вусатий лисань до вашої концепції "всєх стран объэдіняйсь!" Набридає своєю мовно заполітизованою і продажною шльондрою, яку й поезією з погляду громадянина всесвіту назвати важко.
я двічі двічі не повторюю не повторюю))))
але все одно нічо неясно))))
А не допомоголо перечитати, перечитати?
не особливо, не особливо)
Марися вгорі правильно процитувала ;)
А що з того, що перечитувати якийсь дивний пост, який повністю зрозумілий, відать, лиш автору?)
За відсутності фотки у Вашому профілі "вусатий лисань" у мене асоціюється тільки з Тарсом Григоровичем і Лєніним, а вони тут ніпричому (здається).
"до вашої концепції "всєх стран объэдіняйсь!"" хто Вам сказав що це наша концепція і взагалі звідки ви її взяли?
"продажною шльондрою, яку й поезією з погляду громадянина всесвіту назвати важко." Якщо виходити з того посту, на який ви відповідаєте, то "шльондра" – це культура. Очевидно, що культуру важко назвати поезією, навіть з погляду не громадянина світу)
Як це ні до чого? А як же його мовно заполітизована поезія?
чия – його і як це – мовно заполітизована?
А ви це щиро. :)
ммм) таке тепле ствердження, ще і смайлом веселим прикрашене) приємно)
а) ви відповідаєте вибірково
б)у моєму пості 8 іменників чоловічого роду, до котрого з них стосується займенник "його"?)
Гарно виходить косити під дурника. ;)
ви демонструєте чудовий приклад ;)
куди мені до тебе)
а от з цього одразу стає зрозуміло, що з творчістю "вусатого" ви лише в рамках бідненької шкільної програми знайомі. і то видать половину пропасували. тереотипно мислите.
Це твій допис розрахований на тих, хто не знайомий з творчістю Т.Г. і може повірити, що за межами шкільної програми нам відкривається Шевченко захисник змоскалених українців.
Шевченко і творчістю і спілкуванням давав чітко зрозуміти про своє однозначне ставлення до мовного питання і москалемовних українців. Є якісь питання стосовно тих, кого він називає "перевертнями"?
"Я оце заходився жениться, то мені, бач, і тут треба гроші; а вся надія на «Основу» та на «Кобзаря». Будущее подружіє моє зоветься Ликеря — крєпачка, сирота, така сама наймичка, як і Харитя, тілько розумніша од неї, письменна і по-московському не говорить."
У заслугу ставиться навіть не те, що людина спілкується українською, (можливо це иноді робите і ви "землячки", потайки на кухні) а те, що вона НЕ спілкується московською.
Чекаю від тебе, чуйкоff, цитат, які розширять "шкільне уявлення" про Т.Г. і його ставлення до малоросійськости і москалемовности. Инакше поміняєш прізвище на балабол, або якесь більш московсько-співзвучне.
йой, а чого стіки агресії? )))
людина просто намагається виправдати свою байдужість до української культури, прикриваючись політикою та ідеологією.
почитайте російськомовні твори Шевченка і заспокойтесь.
Шевченко був проти нещирості та насилля, але не тієї чи іншої мови, усвідомлюючи і визнаючи не тільки право на їх існування, але й достоінства різних мов.
А ви зараз оцим от "чуйкоff" намагаєтесь звинуватити мене в приналежності не до тієї нації, до якої я мав би, на вашу думку, належати, аби отримати право ініціювати та організовувати на Україні фестивалі. Музичні фестивалі. Фестивалі присвячені популяризації української культури та її життєрадісних – а отже життєствердних – героїв.
Я дійсно родом з Воронежу (Чуйко давній дворянський рід) Вільно володію обома мовами. І Шевченко ту згаданій цитаті не стільки в заслугу ставив незнання російсської, скільки констатує факт, як такий.
Після залання він доживав в Санк-Петербурзі і був частим гостем салонів пітерських, як і до заслання. І спілкувася він там не українською, а російською. З почуттям власної гідності, бо на відміну від оточуючих він володів не лише рідною мовою, що і викликало повагу.
Подайте цитату, а не власну інтерпретацію. Це виглядатиме переконливіше.
Про Шевченка – борця проти буржуїв ми уже чули в совєтських підручниках. Ваше твердження з тієї ж опери.
))) доведеться цитувати всього "назара стодолю", який Шевченком, як і решта повістей та п'єс, були написані російською, а вже потім перекладені українською, при чому в більшості випадків далеко не ним самим.
я ж кажу, пасували ви уроки укр.літу з безбожною регулярністю))
Не треба всього твору. Цитату, де він висловлює позитивне ставлення до москалемовних українців. Про осуд я вже навів, можу ще 10 навести.
От як сам Шевченко висловлювався про свої москалемовні твори:
"Переписав оце свою «Слепую», та й плачу над нею, який мене чорт спіткав і за який гріх, що я оце сповідаюся кацапам, черствим кацапським словом. Лихо, брате отамане, єй-богу лихо. Це правда, що окрім бога і чорта в душі нашій єсть ще щось таке, таке страшне, що аж холод іде по серцеві, як хоч трошки його розкриєш, цур йому, мене тут і земляки зовуть дурним, воно правда, але що я маю робить, хіба ж я винен, що я уродився не кацапом або не французом. Що нам робить, отамане брате? Прать против рожна чи закопаться заживо в землю — не хочеться, дуже не хочеться мені друкувать «Слепую», але вже не маю над нею волі, та цур їй, а обридла вже вона мені.
С. П. 1842"
П.Н.
Обіцяли показати знання Шевченкових творів по за шкільною програмою, а розповідаєте про Назара Стодолю. Ну, я чекаю цитати.
І ще Т.Г.Шевченко про москалемовні твори:
Навчи ти мене, будь ласкав, що мені робить з руськими повістями? У мене їх десятків коло двох набереться. Затопити грубу — шкода: багато праці пропаде. Та й грошей би хотілося, бо тепер вони мені дуже потрібні. Порадь, будь ласкав, що мені робить?
Нижній Новгород 1858
по-1, ви вже без нациських ярликів, будь-ласка, висловлюйтесь, бо російська мова не винна що нею користуються українці, які власної мови вивчити не спромоглись. Бо так ви видаєте власну спорідненість великоруським шовінізмом: погляди з протилежних кутів рингу, але принцип той самий – не моє, то знач гівно.
а те що Шевченкові не вистачало майстерності перекласти українською власні російськомовні твори, жодним чином не виправдовує неприязного ставлення саме до мови, як однієї з комунікативних систем.
Ненависть на ґрунті власної неспроможності дуже нагадує двійочника, що зненавидів математику лише за те, що йому не вистачає пам'яті чи наполегливості табличку множення вивчити.
Шевченко людина, а не богоподібне втілення аксіомної істини. І в наведеній цитаті він не мову картає, а себе любимого, що взявся за справу з використанням мовного інструменту, яким не володіє у тому ступені досконалості, в якому б йому хотілось. І тут я цілком згоден з ним: якщо що вже щось робиш, то роби досконало, а не аби як. Хочеш розмовляти російською (чи українською), то розмовляй правильно, а не суржиком.
АЛЕ, до музики це не має жоднісінького відношення)
"в душі нашій єсть ще щось таке, таке страшне, що аж холод іде по серцеві"
– так, дуже "схоже", на самокартання людини від неякісного перекладу.
Викручуєшся уже, як жид на стулі. :)
де обіцяне доповнення списку?
не встигаєм...
чекаю на сумно антонич-одяг :)))
Трохи дозволив собі вас потролити. :) Сильно не ображайтеся. :) В жарті, а є частка істини.
Звісно, що про Кому вниз було сказано для сміху. :))))
Більше не провокуватиму.
Я не є противником чи прибічником фесту, бо він мені абсолютно байдужий.
1й допис стосувався звернення Богдана, не фесту.
Далі не провокуватиму.
Але на дописи ущємлєнных малоросоff все ж таки відповідатиму. :) Бо дістаю від цього оігамі.
о, публічне зізнання троля) а шоб тобі такі ж люди, як ти й сам зустрічалися й потім казали – не обіжайся, пацик, ми ж просто такіє роділісь)
А також те, що сказано дописом нижче.
життя показує, шо в жарті є частка жарту))))
запевняю, що "ущємльонних малоросов" серед ваших співбесідників у цьому блозі немає) втім, люди часто бачать і чують те, що вони хочуть бачити або чути)
Влад Івченко, що віджимався з Антоничем на вустах, просив передати організаторам гроші, що мені заплатив Книжковий Супермаркет за його "суперкнигу". це дето 300 грн. я оддам в бліжащє время;)
класно)
щітаю шо такій фест должен бить бесплатний, нет благотворітельності в єтом формате!
лучче благотворітельность нуждающімся а не страждущім
а кому в ніз редкостний отстой как оказалось, вот недавно слишала о ніх а тут іще і услишала. молодці! арійське наше всьо брати і сестри!
на смак і колір все фломастери різні :)))
непоганий звіт на РокКиїв http://rock.kiev.ua/arhiv/2009/326/
Шо ж Ви, пане, палите кантору? Підводите мене, так би мовити, під монастир?))))))
такий ваш тягар "Слова" :) :))))
дуже прикро. але нажаль все просто. вузький ринок.
Коротенький список меценатів!
Невже фестивальники не можуть утриматись раз-два на рік від:
-попить пива
-походу до найближчого бару
-відвідин нічного клюбу
-або (ну раз, ну може два) не подарують коханій (такій самій фестивальниці, припустимо) якогось букета,
та нарешті не відірвуть своїми натруженими клавіатурою рученятами з притомлених від галасливих окриків "СлаваУкраїніГероямСлава" кишеньок, по сотні гривень кожний (кожна)?!
Ганьба людяності (не кажу про патріотизм і речі, які не мають відношення до проведення фестивалю) павлічуйків та третіх осіб і громадян (хоча на сайт зайшли, що свідчить про інтерес до події).
Елементарне жлобство!
Дуже дякую організаторам фесту за такий чудовий захід, ми були там в суботу,3-го ввечері всією сім'єю.
Про фест взнала випадково, гуляючи у цьому парку з дітьми. Я шоці, що молодь може таке непопсове дійство організувати. Я взагалі-то напів-російськомовна" киянка, яка любить укр.літературу. Пару років тому натрапивши на поезію Антонича була вражена її глибиною й філософією. Тепер в мене є надія, що українська культура й в Києві не помре:))
Дуже хотіла б потрапити на таке через рік, на 101-й д/нар.! Тільки за вхід треба брати мін.100грн.-/день, той, хто захоче, прийде обов'язково!
ЯК ПЕРЕРАХУВАТИ ГРОШІ??
Можна перерахувати гроші в будь-якому банку, але треба Іден.код ОТРИМУВАЧА
Напишіть, будь-л. КОД, а то поблизу мене "РАйфазена немає.
видали швиденько якщо не хо завтра порснутися скучею кредитів на шиї
дя? і таке бува?
ще як !!! теж саме що викласти скан паспорта
хиги, не знав. ну, коментар Dream On мав прийти на пошту :)