Програма сучасного британського медіа-арту у Севастополі та Львові

теґи: A Secret Understanding, Decasia, People Like Us, Британська Рада, Львів, Севастополь, медіа-арт, сучасне мистецтво
Початок: 12.08.2010
Закінчення: 29.08.2010
Місце: Севастополь, Тиждень актуального мистецтва, фестиваль "Балаклавська Одисея" / Львів
Адреса: Севастополь, Північна сторона, на території Михайлівської батареї / Львів, на території Театра Юного Глядача
Предмет події: Кількість відвідувачів: 3

Британська Рада представляє програму сучасного британського медіа-арту

Британська Рада в Україні запрошує переглянути нову програму сучасного британського медіа-арту, розроблену спільно з британською мистецькою агенцією Forma за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні та «МедіаДепо».

Програма буде представлена12–13 серпня – в рамках«Балаклавської Одисеї»,фестивалю сучасного мистецтва у Севастополі та 27–29 серпня – в рамкахТижня Актуального Мистецтва у Львові.

Медіа-арт — це сукупна назва жанрів сучасного мистецтва, які при створенні і представленні мистецьких робіт використовують сучасні медіатехнології — інтернет, відео, комп’ютерну графіку, анімацію та мультимедіа. Митці, що працюють в царині медіа-арту, нерідко в новий спосіб інтерпретують існуючі аудіовізуальні матеріали.

Програма медіа-арту Британської Ради включатиме наступні роботи:

  • A Secret Understanding («Таємнича змова») – кураторська робота агенції «Форма. Десять митців з різних куточків світу обрали несподівану обробку широко відомої пісні та проілюстрували її фільмом. У результаті народилась 45-хвилинна програма з десяти стрічок, що охоплює різні музичні стилі та підходи до візуалізації — захоплююча, доступна та несподівана.
  • People Like Us («Люди, схожі на нас»)відео-концерт британської художниці Вікі Беннетт, відомої своєю роботою у сфері аудіовізуального колажу. Комбінуючи власні композиції, аудіоколаж та анімацію, Вікі наповнює давно відомі образи та мелодії новим гумористичним та сюрреалістичним змістом.
  • Decasia («Деказія) – майстерна відеоробота, створена нью-йоркським режисером Біллом Моррісоном з архівної нітратної плівки. Зображення на такій плівці руйнується з плином часу, утворюючи незвичайні і заворожуючі картини. Фільм одразу став класикою експериментального кіно минулого століття. 

Покази супроводжуватимуться коментарями Богдана Шумиловича, мистецтвознавця, менеджера медійних проектів Центру Міської Історії (м.Львів) та куратора медійної програми Тижня Актуального Мистецтва у Львові.

За докладнішою інформацією звертайтесь до Володимира Шейка, менеджера з комунікацій Британської Ради: volodymyr.sheyko@britishcouncil.org.ua.

 
Я був там