З 21 серпня по 10 вересня 2013 р. виставка живопису на оксамиті Наталії Нетроніної: «Калейдоскоп Кольору й Тіней» у київській галереї «Wunjo-Art»
Закінчення: 10.09.2013 19:00
Місце: Київська картинна галерея «Wunjo-Art»
Адреса: м.Київ, вул. Волоська, 36/38, (метро Контрактова площа), Галерея «Wunjo-Art» в центрі «MirRa»
Предмет події: виставка Наталії Нетроніної в галереї Wunjo-Art Кількість відвідувачів: 0
Галерея «Wunjo-Art» представляє
виставку живопису на оксамиті Наталії Нетроніної:
«Калейдоскоп Кольору й Тіней».
З 21 серпня по 10 вересня 2013 року, у київській галереї «Wunjo-Art» («Вунджо-Арт») за адресою: м. Київ, вул. Волоська, 36/38, пройде виставка живопису на оксамиті Наталії Нетроніної: «Калейдоскоп Кольору й Тіней». Глядач познайомиться з творами художниці, що працює відразу в декількох незвичайних техніках образотворчого мистецтва: живопис маслом на оксамиті й замші, «вовняний живопис» – картини з сухого валяння вовни і вовняної акварелі, вітражні картини по дзеркальній поверхні.
Автор, що називається – не стоїть на місці! Маючи великий успіх зі своєю попередньою виставкою вовняної акварелі (2012 р.), Наталія продовжила і розширила освоєння нових сьогодні технік вираження, а на ділі – відтворення майже втрачених методів образотворчого мистецтва нашого континенту, де досвід і Заходу, і Сходу. У представлених творах художниці перед нами яскравий приклад нового-добре-забутого, і ще далеко не повністю «згаданого» – і навіть не «старого», а «стародавнього» – стародавніх способів вираження художника, в різних матеріалах.
Наталія Нетроніна: «Мій девіз: неси по життю добро і радість людям, і воно до тебе повернеться, примножене позитивними емоціями людей, з якими ти спілкуєшся!»
Автор розповідає про виставкові роботи:
«Вовняна акварель – це коли малюнок створюється на тканій основі вовняними волокнами шляхом пошарового накладання кольорових вовняних волокон, для декору використовуються акрилові й віскозні волокна, потім картина укладається в рамку під скло.
Сухе валяння (фелтінг) – це коли малюнок створюється на тканій основі вовняними волокнами шляхом пошарового накладання кольорових вовняних волокон з наступним уваленням волокон вовни за допомогою спеціальних голок. Картини таким методом укладається в рамку під скло або без скла. Іноді, для досягнення особливо виразних ефектів в роботі може використовуватися до 60 відтінків кольорової вовни.
Зараз я захопилася малюванням картин маслом по ворсистій поверхні (оксамиті, велюру, замші). Ця техніка древня, винайдена близько тисячі років тому в Китаї – розпис маслом по оксамиту. Втрачену технологію відтворювали з труднощами, методом проб і помилок, але з методикою як правильно це робити ніхто з художників не ділиться, тому доводиться вчитися саме на своїх пробах і помилках, і, звичайно, досягненнях. Заворожуючий ефект картин олійними фарбами на оксамитовій основі досягається за рахунок різного відображення світла – самою фарбою й основою, і якщо все вдається – то виникає ефект «світіння» картини».
Вхід вільний.