Архів публікацій

     
 
12 серпня 2008спільнота: ФаДієз
категорії: музика, інтерв'ю

P.O. Box: "Ми - не зірки". Ексклюзивне інтерв’ю нашому порталу.

Довгоочікуване повернення французького ска-гурту "P.O. Box" на терена України відбулось 15 липня на фестивалі wNU-Rock 7, що в Чернівцях. Рідна ненька зустріла гостей похмурим дощовим небом, гарячим борщем та десятками прихильників позитивного ска-панку. Шестеро учасників гурту, на чолі зі своїм менеджером, купою інструментів та іншого музичного обладнання, прибули до першого в своєму турі міста на власному міні-басі. І після важкого у всіх планах фестивального дня, де гурт дав попотіти місцевій публіці (поступово і сам скидаючи калорії від випитого пива, та прочищаючи легені від викурених цигарок) та закупившись на подальшу дорогу („сніданок туриста” від французів ніяким чином не відрізнявся від нашого – все та ж „мівіна”, вода і пиво), хлопці відправилися збиратися до готелю, де і відбулося наше інтерв’ю.
 
12 серпня 2008спільнота: ФаДієз
категорії: музика, репортаж

Vexlarsky Orchestra в «44»: Fusion на струнах душі.

Ще один тихий літній вечір в „44” знову дарував його відвідувачам легку і повітряну атмосферу літньої романтики. На сцені в той вечір люд побачив Vexlarsky Orchestra. Не дивлячись на те, що в залі було не так звично багато людей, як завжди – тим не менше, всі столики були зайняті, і люди за невимушеними розмовами чекали початку дійства.
 
11 серпня 2008спільнота: ФаДієз
категорії: музика, репортаж

шNU-rock 7: успіх шикарний, та чи не останній?

15 липня Чернівці знову перетворилися на Мекку для прихильників традиційного панк-року. Адже, саме цього числа відбувся вже сьомий за ліком фестиваль шNU-rock. Дійство, започатковане 2006 року групою місцевих ентузіастів, кістяком яких є музиканти гурту "Серцевий Напад", щомісяця радує меломанів новою порцією якісного саунду, не лише вітчизняного, а й західного зразку. На відміну від минулого фестивалю, на цей раз гуртів стало ще більше – аж дванадцять. Хедлайнерами в такому різноманітті виступали два культових ска-панк бенди – росіяни Plush Fish та французи P.O. Box.
 
11 серпня 2008спільнота: ФаДієз
категорії: музика, новина

День Незалежності в Унежі

День Незалежності в УнежіКузня в Унежі продовжує працювати. Наступна подія відбудеться вже цього літа – слідом за музичним фестивалем, Кузня запрошує люд відсвяткувати разом День незалежності України.
На свято, яке триватиме 23-24 серпня, запрошені гурти Хорта, От Вінта, Брем Стокер, Гуцул Каліпсо, Серцевий Напад, Рутенія, Транс-Формер, Сад, Тінь Сонця , Полинове Поле, Фанкоманія та інші.
Заплановано також роботу різноманітних майстерень і майстер-класів. На численні прохання прихильників активних видів спорту у рамках фестивалю відбудуться змагання з пейнт-болу та сплави Дністром на катамаранах.
З Києва можна буде доїхати прямим автобусним рейсом, деталі на сайті фестивалю.
 
10 серпня 2008спільнота: ФаДієз
категорії: музика, новина

Stuzha - Through The Snowfield [ep] (2008)

Про виконавця з дивним псевдонімом _Algol_ відомо небагато. Мешкає він у Сибіру, в краю сурових людей, які ще не втратили контакту з первозданною природою. В нього є своя сторінка на Last.fm - власне, ось і весь основний спосіб ознайомиться з його музикою. Втім, його платівки «Searching for Inner and Outer Void» (2006) та «Deep Thoughts About Universe» (2007) стали більш чим популярні серед поціновувачів embience. Дійсно, його мелодії зачаровують і створюють всі умови для того, щоб зануриться в космічні простори, не виходячи зі своєї кімнати.
Stuzha – останній на сьогоднішній час проект цього талановитого музиканта, в якому він, відійшовши від «космічної» тематики, веде слухача в нічну тайгу, щоб той повністю відчув на собі містику і величність Півночі. Але це не схоже на пізнавальну телепередачу з каналу Discovery - це ніби як підглядання за кимсь, хто в нічну завірюху присів біля багаття на безкрайній сніжній рівнині, суворий і мовчазний. Звукове оформлення EP сповна сприяє цьому підгляданню – гітарні і клавішні пасажі щедро приправлені звуками тайги, кострища, падаючого снігу, тріску гілок.
 
10 серпня 2008спільнота: ФаДієз
категорії: музика, репортаж

Міжнародний фестиваль „Славське рок-фест”: музика проти багна

Остання декада липня подарувала українським слухачам справжню родзинку літнього сезону, у вигляді „Славського рок-фест”. Не дивлячись на чималу кількість фестивалів цього літа, саме „Славське” і „Тарас Бульба”претендують на роль „культових” саме у рок-напрямку.

Нажаль, погода наклала також свій відбиток на фестиваль – це було видно вже в дорозі до місця проведення, яка затягнулася на кілька зайвих годин із-за неможливості проїхати затопленими дорогами. Прибувши ж на місце, втрапили у вже знайоме за літо середовище: купа організаторів, що метушилися туди-сюди, мало звертаючи на люд, який звертався за допомогою. Люду ж самого було не так багато – чоловік 200, причому більшість також метушилася в пошуках можливого житла, так, що під кінець першого дня всі місцеві готелі, дома відпочинку та гостинні двори були забиті приїжджими. Не обійшлося і без наметового містечка – 30 сміливців розставили свої намети прямо на болоті, за що їм можна було тільки руку потиснути, але не хотілося.
 
10 серпня 2008спільнота: ФаДієз
категорії: музика, новина

Зак де ля Рока створив новий гурт

Вокаліст Rage Against the Machine створив новий сольний проект, який отримав назву One Day as a Lion.

21 липня новостворений гурт випустив однойменний дебютний EP. Запис містить п’ять пісень: Wild International, Ocean View, Last Letter, If You Fear Dying та заголовну One Day As A Lion. Також в проекті бере участь Джон Теодор, колишній барабанщик гурту Mars Volta. Власне, він і займався записом ударних, в той час, як Зак - вокалу та клавішних. Про те, хто записував інші інструменти, та чи звучатимуть вони взагалі – тайна, покрита сімома печатками.

Нагадаємо, що Rage Against the Machine об’єднались минулого року після семирічної перерви, а інший учасник гурту, гітарист Том Морелло, незабаром випустить вже другу сольну платівку.
previosСторінки: 1405123...112511261127112811291130...140314041405next
← Ctrl         Ctrl →