Годі сидіти перед телевізорами, URBANіЯ на підході!!
Наближається свято екстріму та драйву, до якого ви звикли, незабаром пройде чергова URBANіЯ.Цього року вибух енергії витримають три міста: Харків (16 серпня), Львів (23 серпня) та Київ (30 серпня), в якому пройде фінал.
Вперше на фесті з’явиться нова зона «SlamГраунд» — зона безкомпромісного стрітболу, де ти з друзями нарешті зможеш показати усім ваші кращі слеми!
За музичний драйв відповідальні хедлайнер фесту ТНМКонго та гурти Димна Суміш і Станция Мир!
URBANіЯ нагороджує відданих! Слідуй за святом, отримуй бейджі та збирай подарунки: за одне місто — футболку учасника; за два міста — кльову сумку; а за всі три міста дістанеш Urban-кенгурушку!

Автор вже чотирьох прозових книжок, 23-річний Артем Чех в одному з інтерв’ю сказав, що за певних сімейних обставин у дванадцять пішов на вулицю і повернувся…аж за п’ять років. Накопичений досвід та спостереження про розгублено-загублене покоління 90-х могли залишитися лише спогадами, але були зведені докупи в «Анатомічний атлас. Важко бути жабою».
Не дарма народна мудрість повчає, що на будь-який товар є покупець. Хтось зневажає жіночі романи, називаючи їх підшивками гламурного журналу Cosmopolitan, інші захоплено гортають сторінки російськомовних покетбуків у метро чи на пляжі. Втім, віднедавна вітчизняний виробник узявся конкурувати з експансією Росії у цій царині.
Учергове українська культура намагалась народити свій власний формат у Яремче на станіславщині. Подивитися на ці потуги можна було 2-го серпня 2008-го року, під час чергового фестивалю українського формату. Його програма складалась із літератури, музики і кіно, а в довісок до всього цього нас побавили художніми розвагами від групи Яреми Стецика та фаєр-шоу від чернівецького(не плутати з київським мером, там у другому складі інша літера) угруповування «Фенікс».
1 день останнього місяця літа зумів знову порадувати прихильників indie-rock та brit-pop, а також просто легкої та романтичної музики. На сцену арт-клубу „44” в цей вечір виходили кияни
Скільки б гуртів з жіночим вокалом не з’являлося на сучасній indie-pop сцені, більшість з них всеодно викликає інтерес. Хоча, здавалось би: що нове ми можемо почути? Ну, подумаєш – фінсько-французький дует. Хіба лиш тільки це повинно викликати симпатію?
Схоже на все, що почіновувачів indie-музики чекає по справжньому гаряча осінь: чого тільки варті майбутні релізи Oasis, The Verve, Keane?