Роллік’с: гоп-стопом живемо!
Перед одним з виступів гурту Роллік’с в столиці ми зустрілись з ними в темній підсобці одного київського клубу, в тій атмосфері вони й розказали порталу ФаДієз чим живуть, чи й надалі їх переслідуватиме кролик, куди діли другого вокаліста та чому читають інтерв’ю з Кузьмою. Самими говіркими виявились вокаліст Дмитро Ігнатов (FaRa) та бас-гітарист Сашко Мурашов (Мура Show), барабанщик та гітарист лише інколи заповнювали гучним сміхом ту невеличку кімнату.

6 червня столичний клуб «Київ»
Справжнього панк-концерту в столиці чекали аж з квітня місяця, з 1-го Панк-З
На пропозицію режисера з Білорусі Дмитра Коммісарова та київського оператора Сергія Познансього, який знімав кліп "Ні, Я Не Ту Кохав", Тартак вирішив створити відео на пісню "Ти Дуже Гарна". Це, очевидно, стане останньою відеороботою на пісні з альбому "Сльози Та Соплі", наступні ж кліпи "Тартак" буде знімати вже на нові пісні. Для зйомок режисерові потрібно багато акторів, кожен з яких матиме, хоч і дуже невеличку, але окрему роль. Не йдеться про зйомки в масовці, а про невеликі ролі другого плану. Добові, проїзні та гонорари, традиційно, не пропонуються. Кому цікаво спробувати себе, надсилайте заявки на адресу
В перший день літа київський клуб «Бочка Пивна» зібрав під своїм крилом любителів brit-rock/brit-pop/indie-rock’a (називайте, як хочете – суть від того не міняється) на вечір відпочинку і гарної музики. А як може бути інакше, адже виступали кияни Singleton та гості з Мінська – гурт Open Space.
01.06.2008. Клуб «Бінго». «Інша музика» презентували широкій публіці свою нову збірку під назвою "Re:волюція". Нас, як представників преси було запрошено на прес-конференцію на 17:00.
Цьогоріч «Славське рок-фест» значно зміцнив свої позиції і крім потужної музичної програми, додав ще й кіно-програму, спортивно-туристичну, екологічну та мистецьку програми.