Чернівецькі розбишаки презентують свіжий альбом!
Перше у світі Товариство з безмежною безвідповідальністю відкрилося в Україні завдяки музичному угрупуванню Стелсі, яке на сьогодні перебуває на обліку в Чернівцях. Однак жодного із юридичних документів це „підприємство” не має. Насправді „Товариство з безмежною безвідповідальністю” – назва чергового альбому вищезгаданого гурту. Не встигла ця платівка з’явитися на світ, як одразу отримала схвальні відгуки провідних музичних критиків. На їхню думку із цим доробком колектив Стелсі приречений стати справжнім проривом 2008 року у сфері сучасної української етно-музики. Самі ж музиканти стверджують, що грають добротний електро-фольк. Тут конкурентів у них фактично немає.

Про євроінтеграцію молоді, відмінності СЛАВСЬКЕ-РОК 2008 від всіх інших фестивалів та правила створення музичної Мекки серед Карпат розповів засновник музичного форуму під Тростяном відомій бізнесмен Сергій Харчук.
Більше року пройшло з останнього київського виступу гурту Линия. Ті, хто бував на їх виступах завжди відмічали особливу позитивну атмосферу, як на сцені, так і у залі. І ось, 11 червня в клубі Sky Hall, київські глядачі знову зуміли побачити Линия у всій красі. За рік, що минув, у гурті пройшли труднації зі складом, але це лише позитивніше позначилося на його звучанні, яке окріпло і стало більш професійним.
Щороку наприкінці червня київське Співоче поле перетворюється на центр етнічної культури. Адже, там проходить міжнародний етнічний фестиваль «Країна мрій». Сотні киян та гостей столиці щороку приїжджають на цей фест, аби послухати етномузику, навчитись танцювати народні танці, помріяти під українські казки, придбати сувеніри та просто побути у «Країні мрій». Щоправда, для самого ідейника фестивалю, Олега Скрипки, «Країна мрій» не доступна.
Потужним музичним відкриттям літнього сезону, став у Чернівцях вже в статусі доброї традиції захід для неформальної молоді , та просто пошановувачів музики, що обпікає легені – шNU-rock-6!
Про них багато говорили, тепер нарешті їх можна почути на живо. Buzzmonster та Бріліанти – найкращі молоді гурти України. Переконайтеся в цьому на власні вуха! 7 липня, арт-клуб „44” 22:00. Вхід вільний!!