У неділю, 6 квітня, в одному з улюблених молодіжних клубів Києва – "Бінго" відбувся перший в Україні панк з’їзд. Що не кажи, а панк, як явище, змінився. Вже меншає повного пофігізму і не якості в стилі, примітивізм зовнішнього вигляду та неакуратності .І не дивно, адже головне не зовнішній вигляд, а стан душі…Але вже по дорозі до клубу можна було розгледіти "стояки" ірокезів та "косухи" олд-скульників. З’їжджалися відомі (і не дуже) гурти з різних куточків України: Рівного, Чернівців, Сімферополя та Івано-Франківську. Але головними гостями з’їзду був гурт "Тараканы!" з Москви.
Того вечора, 3 квітня, львівська «Лялька» була сповнена любові, чуттєвості й краси. «Джаз-кафе» від Мар’яни Савки виявилось чимось абсолютно фантастичним – цілісне дійство, яке складалося з музики, віршів, світлин, танцю справило враження більше, ніж можна було б очікувати навіть від найдосконалішої синтезії цих жанрів. Ближче до середини зал уже був одним великим люблячим серцем, яке то солодко завмирало від зворушення, то розпружувалося в шаленому вирі енергії.
Кінокомпанія «Fresh Рroduction UA» розпочала роботу над фільмом «ПОВЗЕ ЗМІЯ» за мотивами однойменного роману Андрія Кокотюхи. Режисером фільму буде Максим Бернадський, більше відомий своїми роботами в документальному кіно. На даному етапі проводиться кастинг. Раніше ця кінокомпанія екранізувала роман Ірен Роздобудько «Ґудзик» і планує зняти міні-серіал за її романом «Зів’ялі квіти викидають», а також – серіал за повістями Валерія та Наталі Лапікур «Інспектор і кава»..
XVII фестиваль «Таврійські Ігри» відбудеться з 1 по 3 травня 2008 року у м. Каховка, повернувшись на батьківщину після річної перерви. Вперше за історію фестивалю його учасниками будуть виключно українські виконавці: 17 колективів на вечірній сцені та 17 на денній.