Cunt.EXE @ PitStop - електронна альтернатива
Присвячено всьому масиву електронного андеграунду, хто не зумів бути 29.03.08… Суботнього вечора під клубом PitStop зібралось немало неформалів. Обличчя присутніх знайомі із попередніх тусовок подібного формату. Поки що все тихо. Мить - і на руці красується глухо затягнутий браслет. Заходжу...

Незалежний лейбл Іншамузика після вдалого спліт-концерту гуртів АННА і ТОЛ, представляє новий великий концерт у такому ж форматі. У неділю, 13 квітня, в київському клубі "Бінго" відбудеться одразу два сольних виступи, двох вибухових рок-колективів. Україну буде представляти київський гурт Marakesh, а Росію - Санкт-Петербурзьский гурт Jane Air.
«Луцьк неймовірно фотографічне місто. І ваш клуб «Майдан» також, я вже встиг зробити для себе стільки фотографій подумки. А ще мені найбільше подобається те, що мені тут легко й добре, у мене ні за що не болить серце, я не маю родичів, які жили б тут, не маю ніяких зобов’язань і уподобань – це фантастичні відчуття. У Львові і Франику усе зовсім по-іншому», – розповідає Тарас Прохасько, що зголосився приїхати до Луцька, щоб провести літературний вечір.
Хмельницькі панк-хардкорщики ВСГД (В сраку громадську думку) записали свій дебютний альбом “Нервова система!”, в який ввійшли 13 треків. Запис проходив 15-17 лютого на студії Ска-н-дал рекордс в тісній співпраці із Брем Стокер (Рівне). Наслідуючи ідеї diy-культури, альбом викладено в Інтернет для безкоштовного скачування.
20 квітня (неділя) у клубі Скай Холл (Київ, ст.м. Оболонь, вул. Малиновського 24/10, Центр Сімейного Дозвілля "Дивосвіт") Тартак потішить столичного глядача повноцінним клубним виступом під назвою Квітнева Теза. Сталося так, що останнім часом гурт переважно концертує на велелюдних майданчиках, і здебільшого це відбувається поза Києвом. Однак у січні цього року команда здійснила невеличку, заради проби, клубну подорож Україною, і зробила для себе знакове відкриття: від такого роду виступів зовсім інші враження!
Гурт "Мертвий Півень" продовжує голосування за кращі пісні до 13 квітня, включно. 13 квітня в "Докер Пабі"відбудеться знакова подія в історії гурту - "Мертвий Півень" запише новий альбом виключно з "пісень на замовлення". Альбом називатиметься "Мертвий Півень. Вибраний Народом."
30 березня Чєбурашка влаштувала переворот в столичному клубі "Філін", адже саме цього дня туди завітали українські стьоб-панк гурти аби привітати її творця, Едуарда Успенського, з днем ангела, втім саме про це вони здається і забули. Ідея зробити існувала вже дуже давно, виникла вона в певній тусівці київських гуртів, серед яких були Абздольц, Хонгільдон та Целюліт, перші два мають в своєму арсеналі пісні присвячені цьому незвичайному герою радянських мультиків, четвертими взяли гурт The Len (ь), який чудово доповнив атмосферу свята.