Сімона Вілар – єдина українська письменниця – «мільйонерка»
Кінець першого десятиріччя століття спонукав суспільство підбивати різноманітні підсумки. Журнал «Главред» не став виключенням й склав Топ – 10 найуспішніших письменників України. Враховуючи виключно тиражі проданих примірників на території країни цей список очолила харківська письменниця Сімона Вілар, продемонструвавши неймовірний для нашої держави показник у майже мільйон проданих примірників.
Визнання авторки найуспішнішою серед українських письменників стало приємним подарунком до виходу нової книжки Сімони Вілар (справжнє ім’я Наталя Гавриленко), під назвою «Леди – послушница». Перший наклад якої склав 25 тисяч примірників. Також, вийшли друком два оновлені перевидання історико – пригодницьких романів Сімони Вілар, що вже стали бестселерами – це «Ведьма» та «Ведьма и князь». Співпрацюючи з авторкою вже 8 років, видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» надрукувало вже 18 книжок лідерки рейтингу найуспішніших письменників.
Неперевершені історії Сімони Вілар про Стародавню Русь, середньовічні Англію та Францію захоплюють читачів не лише сімейними драмами, але й детальними описами реальних історичних подій, перетворюючи любовні романи у справжнісінькі історичні саги. Сама письменниця так характеризує жанр «жіночого роману», в якому працює: «Цей жанр близький й зрозумілий прекрасній половині людства, дозволяє жінкам мріяти, захоплюватися, переживати. Трохи дивно, що цей жанр останнім часом літературно «принижують», говорячи про нього винятково як книжки для домогосподарок. Але по суті це заздрість – такі книжки найбільш затребувані й гарно продаються». Слова письменниці говорять про те, що вподобання українських літературних критиків схиляються переважно до високо інтелектуальної прози, читачі, у свою чергу, обирають літературу сприятливу для відпочинку від буденного життя. Немає нічого страшного у тому, що в Україні спостерігається розвиток масової літератури, головне щоб вона була дійсно якісною, а це в свою чергу сприятиме розвитку різноманітних літературних рейтингів, де обирати лідерів буде читач.
Варто додати, що у Топ – 10 найуспішніших письменників України потрапила також Люко Дашвар – Золотий автор конкурсу «Коронація слова». Сумарний наклад книжок авторки, які видаються виключно у «Клубі Сімейного Дозвілля», вже наближається до відмітки 200 тисяч примірників, а наклад нового роману «Мати все» вже перевищив 50 тисяч примірників за 3 місяці.
Чи можна вважати Сімону Вілар українською письменницею-мільйонеркою, якщо вийшов мільйон книжок російською мовою? Тоді чому ми не включаємо в рейтинг Олді або Дяченків?
хто це взагалі такаЯ? Вперше зустрічаю це прізвище. Справді, що за маразм – включати до рейтингу українських письменників російськомовну пані тільки тому, що вона – з Харкова? Плюс, де це вона встигла продати аж мільйон книжок? Скільки не ходжу по книгарнях – її романів не стрічала. Хіба що варто пошукати спеціально в "Клубі сімейного дозвілля"
вже в грудні шось таке було ...повторюєтесь
а хто з редакторів поставив таку давню інформацію на Головну, якщо не секрет?:)))
"Главред" писав про рейтинг продажів ще два місяці тому і тепер знову мусолити цю тему?
А стосовно приналежності авторки до України, то є доконаний факт.
Єдине, що хотілося б спитати у КСД, а чи не спробувати перекласти свою "бестселершиху" українською?
Шо за брєдова назва?! Хто редактору цьому розділі? якщо не компетентні, щоб виправити, то не беріться за справу!
У Куркова офіційно сумарний наклад всіх перекладів перевищів 5 млн, а "Убить Юлю" Рогози (тільки одна книжка!!!), якщо я не помиляюся, мала наклад 1.800.000 прим.
До чого тут переклади Куркова???
Що ж, Сімону Вілар можна привітати!
І взяти до уваги, що мільйон примірників в Україні цілком можливо продати.
Так що пишіть панове, пишіть!