Mooncake за підтримки embilight

теґи: AZH Promo, embilight, mooncake, post-rock, концерт
Початок: 1.04.2012 20:30
Закінчення: 1.04.2012 23:30
Місце: underground music hall
Адреса: Київ, пр-т Московський 13В
Предмет події: концерт Кількість відвідувачів: 1

a_44b626b21 квітня о 20:30 в Underground Music Hall виступить культовий російський гурт Mooncake за підтримки embilight.

1 квітня (неділя)  AZH PROMO представляє спільний концерт культового російського гурту Mooncake та киян embilight – атмосферний інструментальний вечір із чудовим космічним візуальним супроводом.

Mooncake - московський інструментальний пост-рок колектив, який існує з 2006 року. Mooncake своєю музикою відкривають слухачам простір, космос в кожному життєвому предметі.  Її часто порівнюють з музикою Pink Floyd і Mogwai, при цьому колектив виробив свій власний, легко впізнаваний стиль і звук, основними відмінними рисами якого є: мелодія, атмосфера і вміння поєднувати полярні емоції від безвихідної печалі до ейфорії і захвату. 

На сьогодні Mooncake працюють над другим повноформатним альбомом, новий матеріал із якого буде представлено на київському концерті. 

Кияни embilight концертують нечасто, але їхні виступи завжди створюють надзвичайну атмосферу, яку фани пам'ятають ще довго після концертів. Розмашисті звукові пасажі змінюються тихими ліричними композиціями з чарівним вокалом. Об’єднує їх одне – гармонія. Якщо шукати аналогії в світі музики, то це перш за все Sigur Ros, Jeniferever, Kyte, EF та Radiohead.

Цього разу embilight обіцяли представити дещо із нового матеріалу та зіграти кілька кращих старих композицій.

Квитки  в магазині «Правда Б» (з 12-ї до 20:00)
(м. Льва Толстого, вул. Пушкінська 31-Б, тел. 067 452 33 30)
Вартість квитків в передпродажу 120 грн.
В день концерту 150 грн.

Організатор – AZH PROMO
www.azh.com.ua/promo

 

На події були

Всі
Я був там