СучУКРліт в «Дивані»

теґи: "Made in Ukraine", Вано Крюгер, Вибрані поезії, Кайфологія, Мар'яна Луна, Ніжна посмішка Берії, Павло Коробчук, зустріч з авторами, презентація книги, сучасна українська література
Початок: 19.11.2010 18:00
Місце: Фестиваль-ресторація "Диван"
Адреса: Київ, Бесарабська площа, 2
Предмет події: презентація книги Кількість відвідувачів: 1

19 листопада нашої ери о 18:00 за Київським часом в фестиваль-ресторації «Диван» відбудуться АЖ ТРИ (H3) книжкові презентації.

· Вано Крюгер «Ніжна посмішка Берії» – в світле майбутнє ступає у важких берцах. Якщо ви коли-небудь бачили як він погладжує свою борідку і посміхається, тоді ви точно знаєте як виглядає людина мисляча. Його твори безперечно ввійдуть в історію літератури як ті, через які попереверталися трупи майже всієї радянської номенклатури, а Вано – як атеїстичний сатаніст неокомунізму.

· Павло Коробчук «Кайфологія» – викладає дисципліну кайфу виключно дівчатам в індивідуальному порядку. Павло завжди охочий поспілкуватися. Його поезії – це його автобіографія, це мемуари справжніх емоцій, які так рідко можна побачити навколо. Стомлені штучними та одноразовими почуттями люди тягнуться до нього, наче соняхи до сонця. Для нього існує лише справжнє, цією своєю категоричністю він викреслює з життя сірість, те ніщо, яке зазвичай подають з екранів телевізора.

· Мар’яна Луна «Made in Ukraine» – нестримна енергія статевих актів з мозком. Її твори є віддзеркаленням реалій, в яких існує світ. Так про неї кажуть Брати Капранови:

«Як відрізнити добру поезію від поганої? Наша порада проста: подивіться в очі авторці. Там все написано. А тоді уявіть, що вірші вона читає вам сама, або, краще, зайдіть на поетичний вечір, де виступатиме Мар’яна Луна та послухайте, як звучить її поезія.
Ми зробили саме так.»
Брати Капранови

В цей вечір будуть представлені кардинально нові програми трьох авторів з трьох новеньких книжок, що вийшли синхроном. Трійця поетів та трійця їхніх творінь у великій не кіношній епопеї «Як стати щасливим». Приходь і ти переконаєшся сам, що це:
унікальна можливість познайомитись із трьома представниками сучУКРліту.
надзвичайна нагода послухати нові твори прямо з уст авторів.
шанс отримати свіженькі примірники книжок з автографом від автора.

Я тебе люблю!

Так саме заради того, щоб сказати тобі це. Ми запрошуємо тебе розділити з нами радість натхнення та щастя.

 

На події були

Всі
Я був там