категорії: кіно афіша події

В МНК новий чеський фільм «Бандерівці»

теґи: бандерівці, кіноклуб, кіноперегляд, кінопоказ, чеське кіно
Початок: 26.05.2011
Місце: 9, «Ярославів Вал»
Адреса: Київ вул. Ярославів вал. 9
Предмет події: кінопоказ Кількість відвідувачів: 0

26 травня о 19:00 в кіноклубі МНК відбудеться показ нового чеського фільму «Бандерівці» (2010).

Показ фільму приурочений до Дня Героїв. Це свято величі духу українських вояків – борців за волю України, і є символом незборимості Української Нації. 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив відзначити 23 травня як Свято Героїв.

Про фільм: Чеський фільм «Бандерівці» торкається драматичних подій, він розповідає про людей, які в боротьбі за волю не раз йшли на крайні заходи. Одні загинули в бою, інших сталінських режим розстріляв чи запроторив до ГУЛАГу, комусь пощастило вижити. Чехи відшукали унікальні документальні кадри боїв, життя у криївках чи рейдів вояків УПА, інколи упівці пересувалися по кілька діб поспіль без відпочинку. Усе це у фільмі коментують чеські та українські історики.

Та передусім автори кінострічки звертаються до сучасників, які мають знайти для себе відповіді на непрості запитання. Скинувши з пліч тягар витворених комуністичним режимом політичних стереотипів, саме вони повинні визначити для себе, ким були бандерівці – бандитами чи Героями України.

Вхід вільний!

Організатор: Київська міська організація Молодіжного Націоналістичного Конгресу.

Контактні особи:
– 0503072007 (Іван);
– 0633766308 (Оксана).

 
Я був там