Білі ночі в Санкт-Петербурзі

теґи: Ермітаж, Петергоф, Санкт-Петербург, Царське село, екскурсія, літній відпочинок, подорож
Початок: 5.06.2010 8:00
Закінчення: 11.06.2010 19:00
Місце: Львів-Санкт-Петербург
Адреса:
Предмет події: туристична подорож Кількість відвідувачів: 0

 

Санкт-Петербург5-11 червня відбудеться поїздка «Білі ночі в Санкт-Петербурзі».

План поїздки: 

1 день, субота
8:00 виїзд зі Львова

2 день, неділя 
Поселення в готель
Пішохідна екскурсія «Парадний Петербург»  з оглядом площі мистецтв – одного з центрів культурного життя Петербурга, прогулка Невським проспектом — центральним проспектом міста, перехід на Дворську та Ісаакієвську площі. Екскурсія в Михайлівський замок, самий містичний палац Петербурга, де був  вбитий імператор Павло 1.

Екскурсія «Білі ночі Санкт-Петербурга» на теплоході під час розведення мостів (факультатив 100грн)

3 день, понеділок
Авобусно-пішоходна екскурсія по Санкт-Петербургу.

4 день, вівторок
Вільний день (можна самостійно відвідати: Ермітаж www.hermitagemuseum.org
Єдиний вхідний квиток в Державний Ермітаж дає право відвідувачам відвідати всі експозиції, що входять в комплекс Державного Ермітажу в Санкт-Петербурзі.
В нього входять: Головні експозиції, Експозиції в приміщенні Головного Штабу, Палац Меншикова, Зимній Палац Петра I, Музей фарфору; крейсер Аврору, Кунскамеру...)

5 день, середа
Екскурсія «Заміські імператорські резиденції» в Царське Село з відвідинами Єкатерининського палацу. www.tzar.ru 

6 день, четвер
Петергоф. По результатам Інтернет- и СМС- голосування, в якому прийняли участь майже 26 мільйонів людей, були оголошені переможці супер фіналу конкурсу «Сім чудес Росії», в сімку ввійшли озеро Байкал, Долина гейзерів на Камчатці, гора Ельбрус, стовпи вивітрювання на плато Мань-Пупу-Нер в Комі, Храм Василія Блаженного, Мамаїв курган і Родіна-Мать в Волгограді і музей-заповідник «ПЕТЕРГОФ». За умовам конкурсу місця в фіналі не визначались, але, по кількості голосів «Петергоф» на третій позиції, а серед чудес, створених людиною, – на першій. peterhofmuseum.ru 

7 день, п'ятниця
17:00 – приїзд до Львова

Вартість 1700 грн.
В ціну включено проїзд, проживання, екскурсійне обслуговування, страховка. Для постійних учасників наших подорожей – знижки!!!

Додаткові видатки: 200 руб (приблизно 40грн) тимчасова реєстрація, 400 руб (100грн) факультатив Подорож на пароплаві під час розведення мостів, вхідні квитки в музеї дивитись на офіційних сайтах Ермітажу, Царського села, Петергофу... Орієнтовна загальна вартість вхідних квитків в музеї 1200руб (300грн).

Сайт: http://vipclub.lviv.ua
Запис за телефонами: 0979072198 0936376699 Тарас 0979072199 Андрій

 
Я був там