АБСЕНТ: Юрій Андрухович (Україна) + «Кarbido» (Польща)

теґи: CUBE, Karbido, Андрухович, артполе
Початок: 18.11.2011 19:00
Місце: Київська консерваторія
Адреса: Київ, вул. Архітектора Городецького, 1/3
Предмет події: абсент Кількість відвідувачів: 1

afisha_Absinthe18 грудня о 19.00 у Київській консерваторії (вул. Архітектора Городецького, 1/3) відбудеться медіавистава «Абсент» — третя частина музично-поетичної трилогії, авторами та виконавцями якої є польський гурт «Кarbido» і український письменник Юрій Андрухович. 

Ідея «Абсенту» — створення синтетичної лірико-музичної програми (голос поета, тексти, музика), підсиленої та доповненої візуалізацією (відео-арт у найрізноманітніших формах та проявах). Програма створюється за мотивами роману Юрія Андруховича «Перверзія» (сім перевидань в Україні, три у Польщі, окремі видання в Росії, Фінляндії, Сербії, США, Німеччині). У центрі роману  — загадкова історія поета і мандрівника Станіслава Перфецького, що в березні 1993 р. з’являється у місті привидів Венеції, а відтак, зазнавши в ній цілого ряду фантастичних пригод і безтямно закохавшись, назавжди зникає з «видимої поверхні світу». Творці «Абсенту» уявляють його як оригінальний саунд-трек до фільму, знятого невідомим режисером (самим Перфецьким?) за мотивами «Перверзії», але ніколи не реалізованим. Усе, чим диспонуємо — фрагменти, залишки, епізоди, уривки, натяки на колишню цілісність, окремі пісні, сюїти, мелодекламатичні моно- і діалоги, інструментальні версії забутих опер та кантат. Багатомовність і багатозначність — як у прямому, так і в переносному значеннях.

Назва «Абсент» є, звичайно, метафоричною. Це — своєрідний парафраз на тему улюбленого напою всіх декадентів, що переломлюючись через «тексти Перфецького», несе в собі вістку про Полинову країну (Україна після Чорнобиля) та її болісну відсутність (англійське absinth взаємодіє тут із absent) у сучасній Європі. Співпраця у проекті митців Польщі та України сама собою стане активним запереченням цієї відсутності. Остаточною метою проекту є створення багаторівневого складного і захопливого дійства зі слів, інтонацій, музики, світла, відео.

 

Квитки можна придбати в театральних касах або в мережах parter.ua, kvytky.ua, karabas.com та bilet.open.ua, а також в квиткових касах (ТЦ Глобус, Метроград).


*«Абсент» є заключною частиною проекту «Самогон. Цинамон. Абсент», робота над яким почалась ще у 2008 році. Попередніми частинами трилогії є альбоми «Самогон» та «Цинамон». Обидві ці роботи  —  як самі альбоми, так і їхні концертні втілення на сценах України та Польщі  —  стали помітним, широко дискутованим явищем сучасної незалежної культури.

Подія на facebook: http://www.facebook.com/event.php?eid=203001113108797

 

На події були

Всі
Я був там