категорії: афіша події

Бенефіс Олени Філіп'євої

теґи: dance, Денис Матвієнко, Олена Філіп’єва, балет, бенефіс
Початок: 9.06.2012 19:00
Місце: Національна опера України
Адреса: Київ, вул. Володимiрська 50
Предмет події: балет Кількість відвідувачів: 0

9 червня о 19:00 на сцені Національної опери України відбудеться бенефіс Олени Філіп'євої за участі зірок світового балету!

Компанію блискучій Олені Філіп'євій складуть Фарух Рузіматов, Денис Матвієнко та провідні солісти Національної Опери України. У цей вечір київські глядачі отримають рідкісну можливість насолодитися виконанням Оленою Філіп'євою найяскравіших партій класичного і сучасного балетів – «Шехеразада», «Кармен», «Умираючий лебідь», «Дон Кіхот».
Також спеціально для бенефісу Олена Філіп'єва готує прем'єру «Розставання» в хореографії Юрія Смекалова.

Олена Філіп'єва – справжня гордість українського балету. Балерина, яка вже в 23 роки стала Народною артисткою України. Володарка величезної кількості нагород престижних світових балетних конкурсів. У 1994 році на Міжнародному конкурсі артистів балету «Майя» Олена Філіп'єва отримала золоту медаль, яку їй вручала сама Майя Плісецька. Легендарна балерина не просто виділила Олену Філіп'єву серед усіх конкурсантів, а й назвала її найкращою балериною на всьому європейському просторі. Плісецька не відмовляється від своїх слів і досі, щоразу підкреслюючи своє особливе ставлення до Олени Філіп'євої.

9 червня в Національній опері Україні сяятиме справжнє сузір'я!
Олена Філіп'єва – прима-балерина Національної опери України, Народна артистка України, лауреат Міжнародних конкурсів артистів балету. Улюблениця Майї Плісецької. У 1988 році Олена Філіп'єва була прийнята в трупу Національної опери України як ведуча солістка. Її нерідко запрошували до себе кращі театри світу, але балерина віддана своїм принципам і своєму театру. І ось уже більше 20 років Олена Філіп'єва залишається гордістю трупи Національної опери України, її оздобою. Партнерами солістки на сцені були Фарух Рузіматов, Патрік Дюпон, Денис Матвієнко та багато інших.
Фарух Рузіматов, Народний артист Росії.
Провідні світові ЗМІ охрестили його «танцюючим леопардом» і «золотим танцівником століття». Фарух Рузіматов один з найвидатніших артистів нашого часу не тільки з прекрасними природними даними і бездоганною технікою, а й умінням творити на сцені найрізноманітніші драматичні образи. За роки своєї творчої діяльності Фарух Рузіматов виконав провідні партії практично у всіх балетах класичного репертуару, а також виконав безліч ролей, спеціально створених для нього кращими хореографами світу, співпрацював із такими легендарними хореографами, як Моріс Бежар і Ролан Петі. Фарух Рузіматов танцював на кращих майданчиках світу. З 2007 по 2009 очолював трупу Михайлівського театру. Того часу театр був номінований на вищу британську премію в галузі танцювального мистецтва – премію національного танцю. Фарух Рузіматов не любить давати інтерв'ю, тому справжнім подарунком для його шанувальників було те, що він очолив журі популярного в СНД телевізійного шоу «Лід і полум'я».

Денис Матвієнко, Заслужений артист України, художній керівник балетної трупи Національної опери України. Запрошений прем'єр Маріїнського театру (Росія), запрошений соліст Великого театру (Росія), Гранд-опера (Франція), Ла Скала (Італія), New National Theater (Японія) і Американського театру балету (США) та інших.

Програма вечора:
І дія
Балет «Шехеразада» муз. М.Римський-Корсаков
Зобеїда – Олена Філіп'єва.
Золотий раб – Фарух Рузіматов.

II дія
«Кармен» муз.Ж.Бізе, Р.Щедрін хор.С.Швидкой
Олена Філіп'єва, Сергій Сидорський.
"Винний" муз.Ф.Шопен хор.Едвард Клюг
Денис Матвієнко
«Прості речі» на музику Чавели Варгас хореографія Раду Поклітару
Катерина Кухар, Олександр Стоянов

«Трохи любові в цьому шаленому світі» муз. Юкі Каджіуро, хор. Тетяна Островерх – ПРЕМ'ЄРА!
Олена Філіп'єва, Деніс Недак
"Одного разу влітку" муз.Блоссом Діар хор.Назар Дідик
Ольга Кифяк
"Розставання" муз.Джон Пауел хор.Юрій Смекалов – ПРЕМ'ЄРА!
Олена Філіп'єва, Юрій Смекалов
"Пісня без слів" муз.С.Рахманінов хор.В.Іщук
Г.Петровський, К.Пожарницький, Р.Бетанкоурт, Е.Метелкіна
«Адажієто» муз.Густав Малер, хор. М.Бежар
Фарух Рузіматов
"Умираючий лебідь", муз. Каміль Сен-Санс, хор. М.Фокін
Олена Філіп'єва

III дія
Третій акт балету «Дон Кіхот»  муз. Л.Мінкус
Кітрі – Олена Філіп'єва
Базиль – Денис Матвієнко

Придбати квитки можна тут: http://parter.ua/ua/event/42/51/3699.html

 
Я був там