Безкоштовні лекції про мистецтво фотографії

теґи: лекції, фестиваль, Фотографія
Початок: 7.10.2012 13:45
Закінчення: 7.10.2012 15:00
Місце: Мистецький Арсенал
Адреса: Київ, вул. Лаврська, 10-12
Предмет події: лекція Кількість відвідувачів: 0

Культурний фотографічний центр PhotoCULT представляє освітню програму в рамках Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал»:

12:00 – 13:45 / Кінозал – Лекція «Історія відомих фотографічних ілюстрацій»

На лекції ви почуєте про перші фотографії, створені в ХІХ – на початку ХХ-го століття, які були використані як ілюстративний матеріал для літературних і наукових творів того часу і стали вагомим художнім внеском у світове фотомистецтво.

Лектор: Вікторія Мироненко – мистецтвознавець, фахівець в області історії фотографії, викладач історії фотографії, учасник науково-практичних конференцій, автор наукових публікацій у спеціалізованих виданнях.

По закінченні лекції відбудеться розіграш вхідних квитків на лекційні заняття з «Історії фотографії».

 14:00 – 15:00 / КінозалЛекція «Льюїс Керролл: література та фотографія»

Лекція присвячена 180-й річниці від дня народження знаменитого казкаря, що подарував світові «Алісу в Країні Чудес» і став одним з найяскравіших фотографів вікторіанської епохи. На лекції ви дізнаєтесь про життя і творчість Керролла-письменника і Керролла-фотографа, мова піде і про Алісу Лідл, реальний прототип задзеркальної Аліси, з якою Керролла пов'язували непрості стосунки.

Під час лекції відбудеться демонстрація слайд-шоу з фотографіями та малюнками Керролла, а також будуть показані оригінальні репродукції із зображенням Аліси Лідл, надані Лондонською портретною галереєю.

Місце проведення лекції: Мистецький Арсенал, вул. Лаврська, 10-12

Вхід вільний за попередньою реєстрацією на http://goo.gl/VvXum

 
Я був там