DVA в арт-центрі «Квартира»

теґи: Бара Краточвілова, Ян Краточвіл, концерт, концерт DVA, концертний тур
Початок: 21.10.2011 19:00
Місце: арт центр Квартира
Адреса: Дніпропетровськ, Червона площа , 3, кв.1
Предмет події: концерт Кількість відвідувачів: 0

DVAtour21 жовтня о 19:00 в арт-центрі «Квартира» відбудеться концерт гурту DVA.

Чеський гурт DVA вдруге відвідає Україну, щоб здивувати 13 міст казковим фолком вигаданих народів.

Дует DVA – Ян Краточвіл (Він, Jan Kratochvíl) та Бара Краточвілова (Вона, Bára Kratochvílová) – створює свій музичний космос з особливою, лише їм двом зрозумілою мовою. На двох десятках інструментів вони грають фолк, техно, хіп-хоп та кантрі у власному, ні на що не схожому виконанні.

Музика DVA нереально-індивідуальна та архетипна водночас . Вона викликає шквал емоцій та торкає підсвідомі глибини. Музичний критик BBC Чарлі Гіллетт назвав дебютний альбом DVA Fonók, також номінований на престижну чеську премію «Ангел», одним із найкращих альбомів 2009 року. А свою другу платівку HU дует з успіхом представив Чехії, Австрії, Словаччині, Румунії, Болгарії, Словенії, Угорщині та Україні.

«Переварюю музику і враження, боюся розгубити їх… І французів я почула, і Бразилію, і мадярів… Прямо полотна Гогена перед очима скакали», – ділились враженнями слухачі після київського концерту. Тож восени DVA знову приїдуть до України, щоб у їхній незвичайний музично-
фантастичний світ могло зануритись ще більше людей. А до початку туру українська публіка матиме нагоду познайомитись із DVA на одному з найбільших українських open-air’ів – фестивалі АртПоле.

Вартість: передпродаж – 70 грн, в день концерту – 90 грн.

Почути-побачити DVA можна тут, але запис – то лише ескіз, що не передасть всієї енергетики та вражень «живого» виступу :

http://www.youtube.com/watch?v=bWOu9q2l5wA
http://www.youtube.com/watch?v=gIsk3sYWPH4
facebook mp3: http://www.facebook.com/hudba2

Організатор: NaturalEast за підтримки Чеського Центру в Києві –www.czechcentres.cz/kiev

Подія на Last FM , ВКонтакті .

 
Я був там