Фестиваль "Андріївський Узвіз"

теґи: Андріївський узвіз
Початок: 29.06.2012 14:00
Закінчення: 30.06.2012
Місце: Андріївський Узвіз (майданчик між буд. № 30-34)
Адреса: Київ, Андріївський Узвіз
Предмет події: Asia Tengri, GrozovSka Band, ILLARIA, Qarpa, Shopping Hour, Vexlarsky Orchestra, Андріївський узвіз, Федір Тетянич, Фрипулья Кількість відвідувачів: 0

"Андріївський Узвіз" – фестиваль сучасного мистецтва

Галерея P.ART.COM в рамках фестивалю «Андріївський узвіз» -- представляє дійство на честь легендарного Федора Тетянича (Фрипулья).

Фрипулья – Нескінченність

"Кожен із вас у певний момент — якийсь перформенс. Можна щось сказати, а можна зробити якийсь вчинок, у якому все стане ясним без слів." Федір Тетянич

Мета: Презентація території -- Андріївський Узвіз -- як творчого осередку. Територія має колосальний художній потенціал. Створення нескінченного художнього простору на одній із самих мальовничих вулиць України. Андріївський узвіз це не лише сувенірна лавка з китайською продукцією, а ще й вулиця вільних митців. Творчі люди здатні відчувати дитячу безпосередність, створювати свій художній простір просто неба з того, що є таким непримітним для замуленого гламурами українського ока. Показати людській спільноті, що мистецтво може виходити за межі галерейного простору, воно може ставати безмежним, таким яким його робив Федір Тетянич.

Программа:

1.Всі бажаючі можуть створити власну інсталяцію чи перформенс, з будь чого, кому, що до снаги, чи то сміття, що так дошкуляє місту, чи щось непотрібне принесене з дому. Тема довільна.

2. Академія «Диво творчості» -- майстер класи з інсталяцій та перформенсів від професійних художників, на вибраній для цього ділянці вулиці. 3. Створення спільного об’єкту – Символ Фріпулії 4. Показ колекції одягу від Поліни Веллер «Безмежжя»

Запрошуються всі творчі сили України!

Мюзик-фест Андріївський узвіз пройде із 29 по 30 червня 2012 року на Андріївському узвозі (відкритий майданчик між будинками № 30-34) з 14-00 до 18-00 відбуватиметься дійство "Нескінченність"

За інформацією звертатись до Оксани Білоус за тел., 097 484 74 14

29-30 червня у рамках міжнародного фестивалю мистецтв Андріївський узвіз відбудеться однойменний музичний фестиваль за участю київських рок-музикантів і зарубіжних артистів. Два дні на концертному майданчику Андріївського узвозу будуть проходити майстер-класи, творчі зустрічі та концерти провідних київських рок-музикантів. Фестиваль представить широкий жанровий спектр: від традиційного етно-року до кабаре, лірики та експериментальної електронної музики, повідомили Корреспондент.net організатори концерту. У концертній програмі Андріївського узвозу візьмуть участь: українсько-сербський лаунж проект Shopping Hour, кабаре Олени Грозовскої GrozovSka Band, етно-джазовий проект Asia Tengri, сольний проект міської лірики і романтики композитора і музиканта Сергія Підкаура (The Вйо), музичний бенд популярної письменниці і співачки Ірени Карпи QARPA, група відомого музичного діяча і журналіста Анатолія Вексклярського Vexlarsky Orchestra, зірка талант-шоу Голос Країни Illaria та багато інших.

Фестиваль Андріївський узвіз планується як щорічний міський захід, присвячений Києву, його культурі, традиціям та сучасності. Повернули до життя. У Києві після реконструкції відкрили Андріївський узвіз Як зазначають організатори фестивалю, його основне завдання – "створення простору комунікації і творчості, свого роду – фабрики ідей, що перетворює урбаністичні інновації на реальність". За їхніми словами, Андріївський узвіз відрізняється від інших фестивалів тим, що представить публіці не просто відомих музикантів, а перш за артистів-новаторів, які стали явищами в своєму стилі, і створили потужні творчі лабораторії.

Мюзик-фест Андріївський узвіз пройде із 29 по 30 червня 2012 року на Андріївському узвозі (відкритий майданчик між будинками № 30-34). Початок концертів о 18.00.

Нагадаємо, що 3 липня 2012 року в Києві відбулася офіційна церемонія відкриття Андріївського узвозу. Роботи із реконструкції, яку востаннє проводили в 1980-1983 роках минулого століття, розпочалися у вересні минулого року. У той же час Державна архітектурно-будівельна інспекція в Києві заявила про порушення містобудівних норм при реконструкції Андріївського узвозу.

 
Я був там