Фільм-концерт «Хармс. Досягти Безсмертя»

Експериментальний музичний фільм за мотивами Д. Хармса

теґи: Elektroklew, live-саундтрек, Хармс, Хармс. Досягти Безсмертя, арт-хаус, експериментальне кіно, кіноперегляд, кінопоказ, Фільм-концерт
Початок: 28.10.2011 20:00
Закінчення: 28.10.2011 23:00
Місце: клуб Київ
Адреса: Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 19
Предмет події: Фільм-концерт Кількість відвідувачів: 1

афіша

28 жовтня  о 20:00 в клубі «Київ» відбудеться прем’єрний показ експериментального фільму «Хармс. Досягти Безсмертя», творцями якого є учасники київської формації «Elektroklew»

В основі сюжету фільму лягли записи зі щоденників російського авангардного письменника і поета Данііла Хармса (1905-1942). Згідно з поширеною громадською думкою, творчість Хармса загалом не є серйозною літературою і належить головним чином до розважального жанру. Хармса сприймають як автора коротких, часто безглуздих п’єс для дітей.

Однак це не зовсім так. Фільм звертає увагу на непомітну на перший погляд трагічну долю автора, безвихідь його творчого пошуку, а разом з тим постійне бажання вирватись із клітки кон’юктури радянського соцреалізму 30-их років минулого століття.

За жанром і масштабом фільм можна віднести до молодого експериментального арт-хаусу, однією з найголовніших складових якого є саундтрек, інструментальний пост-рок від гурту «Elektroklew».

Особливістю прем’єрного показу стане живе виконання саундтреку під час самого фільму. Музиканти будуть відтворювати оригінальний звуковий супровід фільму, знаходячись безпосередньо за великим екраном.

Концепцію вечора у злитті авангардної поезії, нелінійної музики і арт-хаусного кіно доповнять своїми виступами також київський гурт «The Crяck» і проект поета Андрія Сідоркіна (Санкт-Петербург) та гітариста Дмитра Лейбовича (Київ).

Запрошуємо всіх небайдужих!

Клуб «Київ» (Червоноармійска, 19 – кінотеатр «Київ» мінус перший поверх)
Вхід – 35 гривень.

 
Я був там