Художня фотографія, або Вчимося творити власні шедеври

теґи: Ляпін, Майстер-клас, фото, художня фотографія
Початок: 15.04.2011 19:00
Місце: зал "Кругозір"
Адреса: Київ, вул. Межигірська, 56, оф. 17 (вхід з двору, кутовий під'їзд, цокольний поверх)
Предмет події: Майстер-клас Кількість відвідувачів: 1

Львівський Фотограф15 квітня о 19:00 в залі «Кругозір» пройде майстер-клас з художньої фотографії.

Ви придбали фотоапарат – дорогу дзеркалку або просту мильничку. Навіть навчилися користуватися діафрагмою та витримкою, знаєте закони композиції і кадрування. Але результат Вас все одно не вдовольняє. Хочеться шедеврів, а виходить як у всіх. Хочеться влаштувати власну фотовиставку, але... нічого показати.

Так трапляється з багатьма. Адже недостатньо просто знати технічний бік процесу фотозйомки. Потрібно ще й вміти творчо підходити до створення світлин. Саме цьому буде присвячено наш курс. Ви зрозумієте, що навіть фотографія в якості хобі, епізодичного захоплення, може бути мистецтвом.

На курсі:

  • Ви ознайомитеся з різними творчими прийомами та техніками (приміром, як зробити знімок, що сприяє релаксації або має сугестивний характер...);
  • навчитеся створювати образи, вигадувати цікаві фотоходи та історії для фотосесій;
  • розберетеся в особливостях стилю та секретах майстерності кількох відомих світових фотографів, спробуєте попрацювати в їхньому стилі.
     

Курс спрямований на те, щоб розкрити Ваш потенціал художника та смак, надихнути Вас новими ідеями, навчити мислити не стереотипно, помічати цікаві деталі в, здавалось би, цілком буденних речах.

Тривалість: 2,5 години

УВАГА!
На цей курс слід приходити, маючи базові знання процесу фотозйомки. Принаймні розуміти, що таке діафрагма, витримка, ISO та як вони можуть взаємодіяти. Тим, хто в цьому поки слабко орієнтується, радимо спочатку відвідати курс «Основи фотографії, або як не робити дурних помилок»

 

На події були

Всі
Я був там