Реальний транс: Juno Reactor
Місце: Альта-Експо
Адреса: м.Київ, пр-т Московский, 11-а
Предмет події: Juno Reactor, гоа транс, концерт, транс Кількість відвідувачів: 2
У столиці України виступить легендарний трансовый проект Juno Reactor.
Початок выступу о 20:00.
Вартість квитків 180 гривен.
Квітки можна купити:
www.parter.ua;
в «Альта Експо» (телефон: 8-098-0-31-31-31);
в магазині "Флюранет" на Андріївському узвозі, 22б;
в міських театральных кассах (окрім «Ольвії»).
Про групу. За свою дев'ятнадцятирічну кар'єру проект Juno Reactor створив оригінальний коктейль із атмосферних переливів транс-музики, динаміки ритмічної лінії стилю трайбл, ніжних струнних партій звукової доріжки до фантастичного фільму й емоційного монологу іспанської гітари, за що по праву вважається флагманом гоа-трансу.
Juno Reactor з'явилися як експериментальний музичний проект, інтерес якого був спрямований у першу чергу на сферу мистецтва: група створювала саундтреки для арт- фільмів і експозицій сучасних художників. Перший альбом Transmіssіons побачив світло в 1993 році й незабаром одержав світове визнання як один з перших в історії релізів у стилі «Гоа-транс».
Наступна робота проекту - Beyond the Іnfіnіte - вийшла в 1995 році й була витримана в схожій стилістиці. У тому ж році Juno Reactor стають сопродюсерами дебютного альбому «1000 Fіres» екс-зірки "фільмів для дорослих" Трейси Лордс (Tracі Lords). Інструментальна версія пісні «Control» із цього лонгплея ввійшла до саундтреку фантастичного бойовика «Mortal Kombat».
В 1997 році Juno Reactor представили альбом «Bіble Of Dreams», у якому вперше об'єднали трансову музику із давнім звуком племінних барабанів. Разом з Уоткінсом і З у записі альбому взяв участь південноафриканський колектив перкусіоністів Amampondo, що став з того часу практично повноправним учасником проекту.
В 2000 році група записала альбом «Shango», запросивши до співробітництва гітариста Стіва Стівенса (Steve Stevens). Результатом цієї співпраці став трек Pіstolero, що пролунав у фільмі Роберта Родригеза "Одного разу в Мексиці".
Новий експеримент проекту рзпочався в 2002 році, коли Juno Reactor записали й випустили сингл «Hotaka». Крім Стивенса, у його створенні брав участь ансамбль японських барабанщиків Gocoo.
А в 2004 році з'явився альбом «Labyrіnth», у який увійшли треки групи, записані для двох частин культової трилогії - "Матриця. Перезавантаження" і "Матриця. Революція". Ці ж композиції ввійшли й до офіційних саундтреків обох кінокартин.
Майстерність творців музичних доріжок Juno Reactor підтвердили в 2006 році, записавши разом із симфонічним оркестром радіо Братислави саундтрек до японського аниме "Історія про хоробрість" (Brave Story).
У цілому музика Juno Reactor пролунала у звукових доріжках до фільмів, анімаційних стрічок і електронних ігор. Досить назвати лише деякі з них - "Загублені в космосі", "Ромео+Джульетта", "Беовульф" та ін.
Склад учасників Juno Reactor для київського виступу:
Ben Watkіns (Великобританія) - гітара, клавішні;
Taz Alexander (Великобританія) - вокал;
Ghetto Prіest (Великобританія) - вокал;
Sugіzo (Японія) - гітара;
Budgіe (Великобританія) - ударні;
Mabі Thobejane (ПАР) - африканська перкусія, учасник проекту Амампондо;
Mіchael Ludonga (ПАР) - африканська перкусія, учасник проекту Амампондо;
Sіmpіwe Marele (ПАР) - африканська перкусія, учасник проекту Амампондо;
Mandala Lande (ПАР) - африканська перкусія, учасник проекту Амампондо.