Кабаре бенд «Серебряная свадьба» з великим концертом

теґи: Sullivan Room, «Сердечная Мускулатура», кабаре бэнд Серебряная Свадьба, концерт, презентація альбому
Початок: 20.03.2011 20:00
Закінчення: 20.03.2011 23:00
Місце: клуб "Sullivan Room"
Адреса: Київ, вул. Прорізна, 8
Предмет події: презентація альбому Кількість відвідувачів: 0

20 березня о 20:00 у клубі Sullivan Room пройде великий концерт кабаре-бенду «Серебряная свадьба», під час якого буде презентовано кардіо-диск «Сердечная мускулатура».

Як презентують цю программу самі «винуватці»:

Перше відділення
Кардіо-кабаре «Сердечная мускулатура»

Дослідження внутрішнього простору людського серця, де крізь медицинські фактори і подробиці простубає геть інша його анатомія, що складається зі згадок дитинства, радостей, ран, душевних хвилювань і сердцевих катаклізмів. Концерт-спектакль, що заглиблює в особливу атмосферу наповнену шумами, шерехами, приглушеним світлом і емоційними перепадами – від безмежного суму до відчайдушних веселощів. Детальний, як і всі медичні висновки. Чарівливи, як будь-яке проникнення в таємний світ серця. 

Презентація нового альбому
Непердбачуваний, поетичний і музично різноплановий альбом з рхарактерним теплим, «ламповим» звучанням, в який увійшли 12 знакови, переважно лірични, композицій з програми «Сердечная Мускулатура». Цей альбом є найбільш точною кардіограмою серцебиття «Серебряной свадьбы» на даний момент. 

Друге відділення
Його програма буде складена напередодні концерту, з урахуванням побажань глядачів, щоб дати можливість почути усі улюблені пісні, написані за роки існування гурту.

Додаткові посилання: 
http://myspace.com/freakcabarett
http://community.livejournal.com/notre_france 
http://vkontakte.ru/club223212

 
Я був там