«Карпатський Протяг» наближається!

теґи: CHICARRONES SHATOR, Івано-Франківськ, Віля Чупак, Гуцул Каліпсо, Карпати, Карпатський Протяг, Кораллі, Мишко Адамчак, Рахів, Фестивалі, Фліт, еко-мистецька акція, екологія, залізниця, потяг, сміття, трембіта
Початок: 25.04.2011 9:00
Закінчення: 25.04.2011 21:00
Місце: Залізничний вокзал м Івано-Франківськ
Адреса: м.Івано-Франківськ, Приміський потяг «Івано-Франківськ – Рахів» №6405
Предмет події: Еко-мистецька акція «Карпатський Протяг» Кількість відвідувачів: 3

25 квітня, на поливаний понеділок, екологічно-мистецький експерементальний проект «Карпатський Протяг» знову промчиться вже знайомим маршрутом, і своїм гучним музичним драйвом пожене «звіра-пластика» геть з Карпат! Цього разу концерт «на повних парах» потяга «Рахів-Івано-Франківськ» обіцяє бути вдвічі драйвовішим, адже відбуватиметься вже під час руху в обидві сторони маршруту потяга! Музична програма потішить найвибагливіших шанувальників якісного українського драйву!

За нові Карпати без пластикового спаму гратимуть:

  •         ФЛІТ – гурт, який з часу свого заснування став справжнім брендом української музики, і не лише на території України. Це гурт, з яким рахуються, адже на сцені Фліт завжди інтелігентний, а їхні тексти та музика навіюють приємні емоції. Їхня творчість виділяється неординарним музичним стилем, що поєднав в собі гітарний драйв, оригінальні мелодії та фольклорні мотиви, створюючи по-справжньому запальну музично-енергетичну суміш, яку в народі охрестили «фольк-панк-роком». Найголовніше, гурт Фліт – це дружня команда, яка професійно і з повною віддачею ставиться до своєї роботи, а це завжди якісно та цікаво.
  •         ГУЦУЛ КАЛІПСО – стьобнабанда з Чернівців з сатирично-соціально-гострими текстами. Виступи формації «Гуцул Каліпсо» завжди супроводжуються незабутньою атмосферою радості та позитиву, адже запальна суміш фанку, хіп-хопу, джазу, реггі та буковинського фольку заставляє ноги публіки мимоволі вступати в запальний танок від першого акорду до останньої коди.
  •         КОРАЛЛІ – станіславські рок-вар’яти, ініціатори дійства. Люди, котрі живуть енергією позитиву й позитивні заряди відпускають у світ. Хлопці, що здатні не лише розбурхати цілий океан диких емоцій, але й подарувати для добрих звершень чистий заряд новітнього карпатського музичного драйву.
  •         CHICARRONES SHATOR  – яскраві ужгородські експериментатори в напрямку pub, pogo, alcohol. Але це не та клубна музика, до якої всі звикли. Це більше нагадує суміш фанку, олдскул хіп-хопу, рок-н-роллу, панку, біг-біту, нью–джазу, тріп-хопу, балканщини, фольку і багатьох інших напрямків, навіть кантрі, але ця еклектика в першу чергу спрямована на потужний вибух емоцій і передачу збудженого стану повної свободи та драйву, як під час перебування на музичному фестивалі. Яскравих вечірок за участю гурту відбулось і відбувається пребагато і кожна з них підкріплюється цікавим стьобним перфоменсом.

Старт: 25 квітня, 9:00, м.Івано-Франківськ, Залізничний вокзал

Приміський потяг «Івано-Франківськ – Рахів» №6405

Відправлення о 9:20 !!!
ВАЖЛИВО БУТИ ВЧАСНО – ПОТЯГ НЕ ЧЕКАЄ!!! :)

09:20-10:30 – налаштування апаратури, саунд-чек.
10:30-12:00 – КОРАЛЛІ (від станції Надвірна)
12:30-14:00 – ГУЦУЛ КАЛІПСО (від станції Ворохта)
14:00 – прибуття в м.Рахів
14:30-15:30 – CHICARRONES SHATOR (станція Рахів, очікування)
15:30 – відправлення потяга на Івано-Франківськ
16:00-18:00 – ФЛІТ (від станції Ясіня)
18:30-19:30 – CHICARRONES SHATOR (від станції Делятин)
20:08 – прибуття в кінцеву станцію Івано-Франківськ.
22:00-... – Afterparty в хостелі №1 Івано-Франківська «FENOMEN» (Південний Бульвар 38)

 
Я був там