Концерт групи DELUXE

теґи: Deluxe, ILLUSION, jazz, група Кофеїн, джаз, джаз бенд, европейський соул, жива музика, концерт
Початок: 2.04.2012 20:00
Місце: арт-клуб "44"
Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 44 Б
Предмет події: концерт Кількість відвідувачів: 1

DELUXE live music 2 квітня о 20:00 в арт-клубі «44» (м. Київ) відбудеться концерт українського гурту «DELUXE»

 Цим квітневим ввечером музиканти групи «DELUXE» порадують своїх фанів і гостей закладу  нестримними емоціями і глибокою лірикою, відомими і зовсім новими композиціями.

 Група зарекомендувала себе як колектив, який грає якісну і різноманітну музику, яка надихає і  піднімає настрій.

Навесні 2011 року композиція The Look of Love, що була записана DELUXE (попередня назва гурту – KOFFEIN) на студії звукозапису «Nahati Records», увійшла до збірки Various Artists «Vintage Cafe 2: Jazz & Lounge Blends (2011)».

Музична складова нової програми «ILLUSION» знаходиться на стику ліричного європейського соулу, поп-джазу і фанку. Колектив ніколи не боявся експериментувати з різними стилями музики і навіть співати на кількох мовах, виносячи кращі результати з собою в нові музичні програми – «Spring Sounds», «Imagination», «LOVE» і ін.

Фронтвумен групи – Олександра Горідько, легко знаходить контакт з публікою. Її проникливий голос і яскравий темперамент всіх учасників колективу додає колорит та смак в цю вишукану і гостру суміш, тому кожен концерт гурту «DELUXE» стає цікавим і неповторним для глядачів.

Не обійдеться і без сюрпризів! На концерті група «DELUXE» презентує свою програму «ILLUSION» в супроводі окремої брас – секції: труби, тромбона і саксофона!
Вхід на даний концерт – вільний. Як сказали учасники групи: «У цей вечір ми хочемо зібрати побільше наших друзів і фанів ... і просто незнайомих людей, які після цього напевно стануть нашими друзями і фанами!».

Не пропустіть одне з найяскравіших подій цієї весни – концерт DELUXE в клубі «44»!

www.koffein.com.ua

 

На події були

Всі
Я був там