категорії: афіша події

Майстер-клас від Людмили Копієвської

теґи: Книжковий магазин "Читай Город", Людмила Копієвська, йога, Майстер-клас, практична психологія, презентація книги
Початок: 20.10.2012 15:00
Місце: Книжковий магазин "Читай Город"
Адреса: Київ, вул.Б.Хмельницкого,3Б
Предмет події: Майстер-клас Кількість відвідувачів: 1

20 жовтня о 15:00 у книжковому магазині «Читай-Город» відбудеться майстер-клас практичного психолога та інструктора йоги Людмили Копієвської.

Тема зустрічі: «Йога і сексуальність.  Що говорять про Жіночу та Чоловічу енергії давні ведичні знання». 

В рамках майстер-класу буде презентовано оновлену книгу Людмили Копієвської  «Йога. Мистецтво жити».

Людмила Копієвська вивчала, освоювала і аналізувала такі напрями, як аштанга-йога, йога Айєнґара, хатха-йога, дживамукті-йога, Три Йога. Під впливом своїх учителів, синтезуючи отримані знання і навики, Людмила Копієвська створила стиль «Wellness yoga». Студія йоги Людмили Копієвської  спрямована на викладання стилю «Wellness yoga» для всіх бажаючих, та підготовку кваліфікованих сертифікованих тренерів.

В оновленій книжці Людмили Копієвської міститься корисна інформація, яку необхідно знати перед початком практики йоги, а також керівництво для самостійних занять. Автор звертається до витоків йоги — віковічних знань людства. З позиції йоги і аюрведи розглядаються такі питання, як позитивне мислення, режим дня, харчування, дихання, фізична практика, сексуальність. Ідеться про основні принципи збереження здоров’я і активного довголіття. Пропонуються три комплекси: ранковий, основний і вечірній. Всі вправи прості та п­риродні; наводяться фотографії, що мають детальні коментарі. До книжки додається диск, на якому записані всі комплекси вправ.

Книга виходить у київському вид-ві «Країна Мрій».

Майстер-клас, що відбудеться у суботу 20 жовтня 2012 року в книжковому магазині «Читай-город», продовжує серію лекцій та майстер-класів Людмили Копієвської.

Адреса магазину «Читай-Город»:
вул. Б. Хмельницького, 3 Б,
ст. метро «Театральна».

Вхід вільний.  Запрошуємо УСІХ, закоханих у життя людей!

 

На події були

Всі
Я був там