«МЕРІ» презентують новий альбом!

Початок: 1.02.2014 21:00
Місце: Хмільний дім Роберта Домса
Адреса: Львів, вул. Клепарівська. 18
Предмет події: Кількість відвідувачів: 0

Мері  31 січня українська поп-рокова команда «МЕРІ» презентує свій третій студійний альбом. Нагадаємо, у творчому активі групи дві офіційні платівки «Мерідіани»2007, та «Війни в прямому ефірі»2010. Новий альбом отримав назву «Кулями Любов…», «МЕРІ» створювали його впродовж останніх трьох років. До запису було долучено одразу кілька студій звукозапису. За словами фронтмена групи Віктора Винника, це в повній мірі дозволило поекспериментувати з саундом. Також задля візуалізації музичного матеріалу нового альбому на треки «Сестра» і «Ніжно», було відзнято відеокліпи.

  Презентація відбудеться у простий і демократичний спосіб. 31 січня усі треки з альбому буде виставлено в мережі (на оф. сайті групи та на сторінках у соц. мережах), для вільного скачування. Також платівка вийде обмеженим тиражем у форматі компакт диску.

   А вже 1-го лютого «МЕРІ» презентуватимуть «Кулями Любов…» у Львові. Презентація відбудеться в улюбленому багатьма львів’янами закладі «Хмільний Дім Роберта Домса». Під час виступу група виконає усі одинадцять треків з нового альбому, а також багато старих перевірених хітів. 

Отож 1-го лютого о 21.00 «МЕРІ» запрошують усіх поціновувачів українського «року» на музичне побачення.

Попередній продаж  – 60 грн

Вхід в день концерту – 80 грн

Довідка за тел. (032) 242-25-94

Живий звук!

 

Фотогалерея минулих подій >>

 
Я був там