категорії: кіно афіша події

Наомі Умань у Нічному Куті

теґи: Діти Кризи, Наомі Умань, Нічний кут, Очеретяний Кіт, кіно, кінопоказ, творча зустріч
Початок: 21.05.2010 23:00
Закінчення: 22.05.2010 6:00
Місце: монотеатр "Кут"
Адреса: Хмельницький, вул Проскурівського підпілля, 34,
Предмет події: Наомі Умань, Очеретяний Кіт Кількість відвідувачів: 2

 21 травня о 23:00 у проекті «Нічний Кут» відбудеться зустріч із американкою українського походження, режисером – документалістом Наомі Умань, яка презентує свої роботи.  

Наомі народилась у Нью-Йорку, закінчила Колумбійський університет, викладала основи кіномистецтва у США, проте нині вона живе на Черкащині та знімає короткометражні фільми про українське село, за що отримує європейські нагороди на кінофестивалях. 

Також, на вас чекає заряд подільської музики від Миколи Доляка «Очеретяний кіт» (Вінниця).
Вхід коштує: 15 грн

Проект «Нічний Кут» (м. Хмельницький) – показ кінокартин вночі у монотеатрі «Кут».
Організатори – Хмельницька обласна громадська організація «Діти Кризи».
Тривалість – 7 – 8 годин; від 23:00 до 06:00.
Регулярність – кожну/ кожну другу п’ятницю.

Нічний Кут – це, у першу чергу, Діалог посередництвом кіномистецтва. Завдяки перегляду стрічок діалог можливий між нами – поколінням Супермаркету і псевдосвободи та усіма поколіннями ХХ століття з їхніми ідеями, прагненнями, помилками тощо.

Якісне кіно акумулює у собі величезну кількість інформації, що дає змогу більш глибше розуміти ті процеси, які відбуваються у нашому суспільстві. Позаяк важко не провести аналогій між тими проблемами США періоду «Великої Депресії», які порушує режисер Джон Форд у своєму фільмі «Грона гніву», із тими явищами, які відбуваються зокрема в українському селі.

Проект «Нічний Кут» – це територія якісно іншої моделі спілкування між публікою, музикантами та організаторами; це спроба створення найбільш оптимального середовища для дієвого діалогу між відвідувачами. Йдеться про те, що саме комунікативний аспект є прерогативним напрямком діяльності проекту «Нічний Кут»; недарма ж організатори прагнуть ознайомлювати публіку із новими музичними колективами (ДжазЗебра, Теорія Гвалту, СаШа, Д та Т, Стафідзе і Ко, Оркестр ім.. Ломоносова, Ультрабас) чи, скажімо, із роботами молодих українських режисерів (Клім Козинський, Катя Науменко), які безпосередньо представляють свої роботи. До слова, це, мабуть, чи не єдина практика запрошення молодих кінорежисерів до Хмельницького у сучасній історії міста.

 
Я був там