Zapaska та Наомі Умань: лагідна трепанація в Одесі

теґи: zapaska, Америка, Наомі Умань, Павло Нечитайло, Пропала Грамота, ЧЕЧЕ, Яна Шпачинська, актуальне мистецтво, концерт, концерт Zapaska, кіно, перфоманс, танці
Початок: 6.05.2010 20:00
Місце: клуб ШУЗЗ
Адреса: Одеса, Успінська, 22, вхід в арку
Предмет події: концерт Кількість відвідувачів: 2

Zapaska6 травня о 20:00 в одеському клубі ШУЗЗ, за підтримки людяного одягу від «Мокші», відбудеться подія на межі прекрасного та дивовижного! В перше в країні американська мандрівниця, етнограф, кінорежисер, флагман антиглобалізму  Наомі Умань та альтернативний поп-дует Zapaska представлять спільний перфоменс у двох відділеннях!

У першому ви зможете побачити галактику села Легедзино через об‘єктив старовинного плівкового кіноапарату. Відчути як це – покинути шикарні апартаменти у Нью-Йорку заради глиняних хаток черкаської периферії. Дізнатись секрети приготування справжнього пейоту та магічного самогону. Міцний арт-хаус, без заумі від Наомі.

Zapaska, у другому відділенні, познайомить вас з поки-що новим для нашого музичного простору напрямком семплування у живому режимі.  Повноцінний оркестр, який створюють на сцені двоє людей: Паша Нечитайло («Пропала Грамота) та Яна Шпачинська («4е4е»). Легка музика з приємними сюрпризами у вигляді піаніно з Мозамбіку, скрипки з Єгипту та баянчика «Калінка». Повітряне суфле з рагамафіну, соулу, свінгу та репу та дрібкою фольк музики.

http://www.myspace.com/3apaska

Більше про складові події дізнаються люди не обділені гуглом.
До зустрічі в ШУЗЗі (Успінська, 22, вхід в арку) 6 травня о 20:00.

 
Я був там