категорії: афіша події

Ніч музеїв і День музеїв 2011

теґи: Ніч у музеї
Початок: 14.05.2011
Закінчення: 18.05.2011
Місце: музеї України
Адреса: Кам'янець-Подільський, Кіровоград, Київ, Сімферополь
Предмет події: Ніч у музеї, музеї Кількість відвідувачів: 0

  e5e50e3a9249eac6c4800e756ddedd4d

– Київ

18.05.2011 – День музеїв

Вільний вхід буде в Національний музей історії України та Музей історичних коштовностей, Національному художньому музеї України.

УМузеї мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків о 16-00 відбудеться концерт класичної музики, присвячений Міжнародному дню музеїв. У виконанні студентів та викладачів вокальної кафедри КІМ ім. Р.М. Глієра прозвучать популярні твори західноєвропейських композиторів. Вхід вільний. 

– Сімферополь

Сімферопольський художній музей (вул. Карла Лібкнехта, 35)
21 травня
В Сімферопольському художньому музеї пройде щорічна акція «Ніч у музеї». У цьому році «Ніч у музеї» присвячена «чарівній силі мистецтва» і називається «Через мистецтво маєте світло». В цю ніч відвідувачів чекає театралізоване привітання студентів школи-студії при Кримському академічному російською драматичному театрі ім. М. Горького. Крім того, буде організована тематична екскурсійна програма по залах музею. Завершить програму спектакль «Антігона»у виконанні музейного театру-студії «Ми».

– Феодосія

Музей Олександра Гріна
21 травня, з 18:00 до 23:00
Ніч в музеї Олександра Гріна пройде вдруге. Директор Музею ім. Гріна Олена Світлична, поділилася своїм задумом виставити в цьому році гравюри із запасників, які ніколи раніше не виставлялися. Як розповів Олег Овчаренко, цього року девізом акції став слоган «Ніч у музеї  – ніч скарбів».  – Ми поставимо там піаніно і мікрофон з вільним доступом. І кожен бажаючий, який коли-небудь грав на цьому інструменті, а зараз, приміром, у нього вдома немає піаніно, може підійти і награти мелодію, – поділився задумами організатор. Крім того, організатори проекту планують запуск повітряних ліхтариків і проведення флешмобів, сценарії яких поки не розголошуються.

– Кам'янець-Подільський

Під час Кубку Поділля буде проведена «НІЧ МУЗЕЇВ».  у Старому Місті – будуть працювати музеї, кафе, музичні майданчики.

 за матеріалами – kiev.globalinfo.ua, thisisukraine.org, сайти музеїв

 
Я був там