Нова можливість потрапити на цікаві лекції про класиків літератури

теґи: лекторій, «Освіта», письменники, українська література
Початок: 21.11.2013
Закінчення: 14.12.2013
Місце: Смолоскип, Київ, Музей книги та друкарства України
Адреса: Київ, «Смолоскип» (вул. Межигірська, 21), Музеї книги та друкарства України (вул. Лаврська, 9, корп. 9).
Предмет події: історія української літератури Кількість відвідувачів: 0

 

З 19 листопада по 14 грудня в Києві триває лекторій «Ключові постаті української літератури: сучасний погляд». Для тих, хто не може відвідати весь курс, з’явилася можливість участі в окремих лекціях.

Новий лекторій «Центру літературної освіти» – це  унікальний курс для тих, хто хоче дізнатися, як розвивалася українська література крізь призму життя і творчості знакових письменників. Програма складається з 20 лекцій про головних дійових осіб нової української літератури.

Лектори: історик Ярослав Грицак, телеведучий Юрій Макаров, видавець Ростислав Семків, літературознавці Володимир Панченко та Леонід Ушкалов, критики Елеонора Соловей та Ярина Цимбал, письменники Євгенія Кононенко, Сергій Іванюк та Олег Коцарев, культуролог Віра Балдинюк.

Вони покажуть представників літературного «канону» в незвичному ракурсі, проаналізують головні твори класиків, літературний побут епохи, їх новаторство та вплив на культурний процес.

Лекції проходять по вівторках у культурному центрі видавництва «Смолоскип» (вул. Межигірська, 21) та по четвергах і суботах – у Музеї книги та друкарства України (вул. Лаврська, 9, корп. 9).

Як взяти участь?

Для відвідування окремих лекцій обов’язковою є попередня реєстрація: http://bit.ly/1bVmvdQ В анкеті потрібно вказати лекції, які Ви хочете відвідати. Кожен слухач сплачує організаційний внесок – 50 грн / лекція. Кількість місць обмежена.

Контактна особа: Марія Придьма (093-918-88-89, mariya.pridma @ gmail.com)

Детальніше з повною програмою лекторію та інформацією про лекторів можна ознайомитися на сайті Центру літературної освіти: http://litosvita.org/?p=256

 
Я був там