категорії: афіша події

Обійняти динозавра!

теґи: Київ, Марися Рудська, Музей книги і друкарства, виставка
Початок: 3.09.2011
Закінчення: 13.09.2011
Місце: Музей книги та друкарства
Адреса: Київ, вул.І.Мазепи, 21, корпус 9
Предмет події: виставка картин Кількість відвідувачів: 5

 

Виставка картин Марисі Рудскої «Обійняти динозавра»
3 – 13 вересня, 2011, Київ

Десять днів – саме стільки часу, в середньому, потрібно організму людини на акліматизацію. Адаптуватися до цьогорічної осені допоможе, долучаючи до прекрасного, Марися Рудська: 3-13 вересня у приміщенні «Музею книги і друкарства України» триватиме виставка картин під назвою «Обійняти динозавра». Виставка відбуватиметься за адресою Київ,  вул. Мазепи, 21, мала зала. Відкриття виставки відбуватиметься 4-го вересня, о 16.00, разом з виступом гурту "Наголос На Голос".

«Динозавр – це уособлення великого дивного світу. – розповідає Марися. – В багатьох моїх малюнках йдеться про різницю в масштабах між світом та людиною. А от обійняти цього динозавра – це спосіб вийти з ним на теплий і гармонійний контакт. Але, знаєте, треба бути досить сміливим, щоб обійняти динозавра.»

На виставці будуть представлені старі й нові роботи художниці, зокрема – ілюстрації до книжок, що раніше не експонувалися.

Марися Рудська – художник-ілюстратор, знаний і затребуваний як на теренах України, так і за її межами. За плечима в Марисі – співпраця з великою кількістю письменників та видань. Рукою талановитої київської художниці були проілюстровані журнали «Жила», «Просто неба», «Країна», «EGO», обкладинки збірок поезій Івана Андрусяка «Неможливості мови», Павла Коробчука «Динозавр» та білоруського поета Ігора Кулікова «Паварот на мора».  Крім того, Марися веде авторську рубрику в журналі «Веселые идейки», а також ілюструвала сайт http://www.skovoroda.org.ua, присвячений праці професора Леоніда Ушкалова «Григорій Сковорода. Повна академічна збірка творів».

На рахунку 20-річної художниці – вже чотири персональні виставки: «Червона магія» (Харків, 2009), «Сни та фосфени» (Київ, 2010), «Край неперелітних див» (Київ, 2011), «Кишеньковий світ» (Львів, 2011), а також візуальна участь у фестивалі «Антонич-фест» (2009), святкуванні «Першої п’ятирічки Сумно?Ком» (2010), Львівському міжнародному дитячому фестивалі (2011) та Фестивалі молодих видавців і редакторів «Штурмові загони Ґутенберґа» (2011).


З роботами Марисі Рудської можна ознайомитись за посиланнями:
http://smugasta.livejournal.com/
http://www.facebook.com/marysya.rudska
http://smugasta.sumno.com/

Контакти:
rudmari@gmail.com

 
Я був там