Національний фестиваль вина в Молдові

теґи: Молдова, Тур вихідного дня, вiдпочинок, екскурсія, молодіжний туризм, свято вина, туристична поїздка
Початок: 7.10.2010 21:00
Закінчення: 10.10.2010 7:00
Місце: Сороки-Старий Оргіїв-Тірасполь-Бендери-Кишинів
Адреса: виїзд від цирку Львів
Предмет події: екскурсія Кількість відвідувачів: 0

7-10 жовтня відбудеться поїздка в Молдову на національний фестиваль вина.

По маршруту: Львів-Сороки-Старий Оргіїв-Дубосари-Тірасполь-Бендери-Кишинів

День 1 – 7 жовтня (четвер)
21:00 Виїзд зі Львова

День 2 — 8 жовтня (п'ятниця)

Сороки. Циганська гора – пам'ятник "Свічка вдячності" – Бекиров скит (печера) – Сорокськая фортеця – монастир Косеуць – дерев'яні церкви Застинка і Околіна. В середні віки Сорока була частиною цілої оборонної системи Молдавської держави. Фортеця Сорока була зведена в переправи через Дністер, на місці старого укріплення. В період правління в Молдові господаря Петру Рареш, фортеця була перебудована буквально від підстави і виглядала вона точно так, як і зараз, тобто абсолютно кругла, з діаметром в 37.5 м-кодів і 5-у баштами рівновіддаленими один від одного. Це середньовічний пам'ятник Молдови, що зберігся в первинному вигляді. Пам'ятник "Свічка Вдячності" зведений на скелі над Дністром, на околиці р. Сорока, є одним з найважливіших споруд в сучасній історії Молдови. Це незвичайний твір присвячений всім зруйнованим пам'ятникам молдавської культури.

Оргіїв. Музейний комплекс «Старий Орхей» – вважається справжнім музеєм під відкритим небом. Це єдиний в Молдавії пам'ятник архітектури міського типа, де збереглася велика кількість споруд і об'єктів, які викликають неабияку цікавість у істориків, археологів, архітекторів і туристів. У скельних скитах відчувається присутність перших людських поселень, вік яких складає декілька сотень тисячоліть. На скелястій вершині в V-III ст.ст. до н.е. існувала гето- дакськая фортеця. На протилежному березі видно руїни «Нового міста» Золотої Орди під назвою Шехр-аль-Джедід (XIII-XIV ст.). Дмітрієвська фортеця в Оргієві – найбільш характерний пам'ятник молдавської архітектури XVII століття. Ми також побуваємо в сільскому домі і візьмем участь у виготовлені домашенго вина.

День 3 — 9 жовтня (субота)
Виїзд з готелю 8:30

Тирасполь. Тирасполь, з'явився на карті Молдови в 1792 р. під час битви російських військ з турецькими яничарами, біля фортеці Бендер. Відвідини фірмового магазина Квінт – коньяки по смішних цінах в якості сувеніру там можна купити лікер "Космічний" близько 7 дол. Виготовяється з радянських часів на замовленням центру по підготовці космонавтів. Етикетка виконана по ескізах комонавта Леонова, як він бачив Землю з космосу.

Бендери. Ще в III ст д. н.е. біля однієї з найстаріших переправ через Дністер існував населений пункт. Пізніше з'являються і перші земляні зміцнення в цього поселення. Перші документальні згадки про фортецю Тігина відносять до 1408 р. За часів правління Петру Рареш фортецю зводять з каменя. Її стіни збереглися і до наших днів в первинному вигляді. У історичному центрі Бендер з будовами, характерними для XIX ст можливі відвідини двох старих церков: "Преображенськой" і "Успенською". Тут же знаходиться Музей історії.

Дубосари. В околицях міста і в районі виявлено понад 150 пам'яток археології, серед яких скіфські кургани (у 1980 р. в одному зі скіфських поховань виявлена золота гривня вагою 815 гр. вождя скіфського племені), пам'ятки трипільської та черняхівської культури, пам'ятники раннього середньовіччя. Збереглися під містом підземні ходи (поки не досліджені). На думку спелеологів Києва і Кишинева, споруджені печенігами та половцями в XI-XII ст.
Перші згадки про Дубоссарах відносяться до періоду монголо-татарської навали (1260-1360 р.р.). Місто засноване в XIV ст. Як «столиця» однією з ханських провінцій.

Екскурсія на винзавод Букет Молдавії з дегустацією.

День 4 — 10 жовтня (неділя)
10:00 Виїзд з готелю

Кишинів.Кишинів – одне з прадавніх міст Республіки Молдова. Історія міста втілилася і в нині існуючих міських об'єктах: будівлях, пам'ятниках, парках і скверах. Головні моменти матеріального і духовного життя всіх поколінь знайшли своє віддзеркалення в назвах вулиць, площ, бульварів, які виросли із старого міста, побудованого згідно з архітектурними традиціями Європи. Кам'яна культова архітектура Кишинева відрізняється надзвичайним багатством і різноманітністю планувальних, конструктивних стильових рішень. Переживши століття, воно зберегло яскраву самобутність. Кишинівські церкви – частинки душі  предків, архітектурні перлини столиці. Церква Чуфля – церква Святого Мученника Феодора Тірона, побудована в 1850-1858 г.г., Мазаракиевськая Церква (1752-1757) – найстаріша будівля, що збереглася в Кишиневі.

Кишинів. Свято вина.

16:30 Виїзд до Львова

День 5 — 11 жовтня (понеділок)
7:00 приїзд до Львова

Контактна особа:
Дорош Тарас  +380979072198 +80936376699
Деталі: vipclub.lviv.ua

 
Я був там