Популярний катехизис для молоді репрезентують у Києві

теґи: катехизис, молодь, презентація, релігія
Початок: 16.05.2013 18:00
Місце: 9, вул. Ярославів Вал
Адреса: м. Київ, вул. Ярославів Вал, 9
Предмет події: Зустрічі на життєвій дорозі, катехизис, презентація, релігія Кількість відвідувачів: 1

afisha

16 травня о 18.00 у Центрі національного відродження ім. Степана Бандери за адресою Ярославів Вал 9, відбудеться презентація книги архиєпископа Ігоря (Ісіченка) "Зустрічі на життєвій дорозі", так званого популярного катехизису для молоді.  

Що ж таке катехизис? Це доступний для всіх підручник з християнської віри, що побудований у вигляді питань-відповідей та викладає основні її положення.  

Книга архієпископа Ігоря написана спеціально для молодого сучасного покоління та у доступній формі подає засади християнського вчення,тому і називається популярним курсом катехизису. Основи християнської віри, засадничі поняття богослов’я, церковної етики, уставу богослужінь, культури молитви викладені у формі розповіді про духовну подорож тривалістю в ціле життя.

«…Дорога духовного вдосконалення відкривається перед читачем як захоплююча пригода, в якій невидимо супроводити мандрівника буде Сам Ісус Христос – «дорога, і правда, і життя». Розповідається, як Святе Передання і Святе Письмо описують маршрут земної мандрівки до Неба, а Церква несе в собі універсальний досвід подолання випробувань та знаряддя до пошуку життєвої перспективи…»

Книга написана сучасною мовою й розрахована на молодих, ініціативних людей, що шукають свого покликання.  

Організатор заходу: ВМГО "Молодіжний Націоналістичний Конгрес"  

Запрошуємо всіх зацікавлених представників ЗМІ та громадськості відвідати захід.  

Контакти: 096 188 37 93 (Іван)

                   096 914 59 86 (Маргарита)

 

На події були

Всі
Я був там