категорії: кіно афіша події

Презентація кінострічки про українців у вашому місті – заради єднання України

теґи: Презентація кінострічки про українців
Початок: 19.06.2014 21:00
Місце: Байк рок-н-ролл клуб «Route66»
Адреса: Киев, ул. Глушкова, 11
Предмет події: Презентація кінострічки про українців Кількість відвідувачів: 0

Вельмишановні добродії, пропонуємо вам приєднатися до всеукраїнської презентації нового документального фільму про життя та думки простих Українців, яка відбудеться 19 червня в байк рок-рол клубі «Route66».

Фільм створювали за ініціативи активістів під час етно-експедиції «Єднання» від Чернівців до Карпат.

Мета подорожі та фільму – розвіяти міфи та хибні уявлення українців з інших територій. Цей 30-тихвилинний фільм – це неупереджений погляд та думки простих людей, яких мандрівники зустріли на своєму шляху.

Навесні цього року етнографічна експедиція "ЄДНАННЯ" вирушила до Карпат.

Однодумці з семи міст України поїхали на позашляховиках від  Кам'янця-Подільського до Львова, через усі Карпати, щоб зняти документальний відеофільм, та зробити фотоблог про місцеве населення. Живі історії про реальних людей, з їх звичайними потребами та думками, котрі скажуть про себе краще, аніж будь-які упереджені домисли про них. 

 

Глядачі матимуть змогу почути їх, дізнатися, про що вони думають, про що мріють, що відчувають. І спробуємо разом з’ясувати: чи так вже відрізняються від їхніх наші думки, відчуття та мрії – в чому так завзято намагаються переконати нас деякі наші політики та ЗМІ. І чи має вже таке велике значення: якою мовою сформульовані ці думки та мрії – українською чи російською, болгарською чи угорською?

 

Наразі активісти вже власними силами завершили першу частину проекту "ЄДНАННЯ – ЗАХІД" і приготували до релізу фільм. До цієї справи долучилися й наші чудові музиканти ТНМК, КораЛЛІ, Чумацький шлях, Сестра Керрі, VIPS, H.A.R.D., CROSStheLINE, які надали свої композиції для кінострічки.

 

Запрошуємо і вас долучитися до організації показу цієї кінострічки у вашому місті.

 
Повернувшись з Етно-Трофі-Рейду "Єднання" з Карпат, активісти вирішили вдома довго не засиджуватися та готуються поїхати в експедицію " "Єднання-Північ" та зняти документальну стрічку про людей, які живуть на півночі України та їх думки. 

 

Промо-ролик фільму https://www.youtube.com/watch?v=aQZoOMvps3M

 

За підтримки Metal Craft Promotion

 

Роман Неділько romkowork@gmail.com   

Микола Ізотов izotov.nikolay@gmail.com

Якщо у вас є питання щодо презентації – контактуйте з Іванною Мартинів ivanna.martyniv@gmail.com

 

Коли:19 червня, 21:00

Де: «Route66», Київ, Глушкова, 11
Вхід: безкоштовно
Бронювання столиків: 8(067) 239-89-77, 8(044) 522 50 02
Інформація: http://route66.com.uaNLH1_yxtfBQ

 
Я був там