Презентація книги "Кінец світу.Після"

теґи: Базів, "Читай-город", презентація книги
Початок: 20.12.2012 19:00
Місце: Книжковий магазин "Читай Город"
Адреса: Київ, вул.Б.Хмельницкого, 3Б
Предмет події: презентація книги Кількість відвідувачів: 1

20 грудня, 19:00  книгарня «Читай-Город»

Презентація нової книги Василя Базіва «Кінец світу. Після»

Василь Базів – автор культового роману «Хрест», що вийшов друком у видавництві «Фоліо» у 2011 році і готується до видання у Лондоні англійською мовою, – знаний в Україні та за її межами політик, дипломат, вчений, письменник, візіонер. Має найвищий дипломатичний ранг Надзвичайного і Повноважного Посла. Професор Міжнародного університету «Україна».

«Кінець світу. До і після» – сага про космологічну долю людства у двох томах, у якій автор подає власну унікальну версію покликання Людини та її галактичної долі. Перший том, що вийшов на початку 2012 року, містить фундаментальне  дослідження створення світу і людства, пропонує ексклюзивну  матрицю численних цивілізацій, видимого і невидимого світу на планеті Земля впродовж сотень тисяч років.

У другому томі, що вийшов напередодні «кінця світу» за «Календарем майя», автор у процесі освоєння цього  феноменального вчення галактичних блукальців безпосередньо на їхній батьківщині на  півострові Юкатан,  на основі осмислення вершинних досягнень сучасної науки, а також у царині власних креативних візій, приходить до висновку, що «кінець світу» – це Кінець епохи здичавілого роду гомо сапієнс і Початок на планеті Земля постлюдства, поіменованого люденами. Те, що вершиться на нашому віку і за  участю нинішньої генерації богоподібних земних створінь, за значимістю дорівнює народженню життя на Землі і створенню Креатором Людини.

За 1 день до кінця світу чекаємо Вас в книгарні «Читай-Город» за адресою Б.Хмельницкого, 3Б, метро «Театральна»

Детальна інформація за номером 097-539-11-18

http://chitay-gorod.com.ua/category/sobytiya

 

На події були

Всі
Я був там