категорії: афіша події

П'ятий ювілейний Київський Фестиваль Вогню

теґи: Kiev Fire Fest
Початок: 10.06.2011 20:00
Закінчення: 11.06.2011 23:30
Місце: Стадіон "Спартак"
Адреса: Київ, вул. Фрунзе, 105
Предмет події: вогняне шоу Кількість відвідувачів: 3

whatson_t_w700_h60010 і 11 червня в Києві пройде п'ятий Київський Фестиваль Вогню.

 Єдина і неповторна подія в Україні, яке дарує глядачам можливість наживо побачити феєричні виступи зірок вогняного та циркового жанрів. З нагоди п'ятиріччя фестивалю організатори підготували спеціальну вогняну шоу-програму – відомі артисти і театри з Болгарії, Німеччини, Ірландії, Фінляндії, Франції, Шотландії та США представлять нові постановки для світових циркових і фестивальних майданчиків.

Програма:

Фестиваль відкриється вуличним парадом, який 10 червня стартує о 20:00 з Поштової площі на Подолі і в якому візьмуть участь понад 500 артистів – учасників Київського Фестивалю Вогню (акробати, жонглери, танцюристи, фаєрщики, артисти на ходулях).

11 червня на стадіоні «Спартак» в рамках денної програми (з 15:00 до 21:00) для глядачів буде працювати відразу кілька зон активностей, участь в яких зможе взяти кожен охочий. На головній сцені пройдуть майстер-класи шкіл вогню. Циркові студії і групи продемонструють гостям свою майстерність на цирковій сцені в денній програмі. Альтернативний майданчик призначений для всіх, хто небайдужий до гри на барабанах, фристайлу і змагань у мистецтві брейку. На ярмарку циркового та вогняного реквізиту кожен бажаючий зможе ближче познайомитися з інструментами, з якими працюють артисти. Вперше на фестивалі в рамках денної програми пройде конкурс графіті на вогненну тематику, участь у якому візьмуть участь кращі графіті райтери Україні.

11 червня в 21:00 гостей фестивалю чекає саме дивне і незабутнє шоу цього року, виступи кращих вогняних груп і сольних артистів з різних країн світу.

Спеціальні гості: Megan Claire Pike (Шотландія), DAS (Франція), Corey White (США), Ronan McLoughlin (Ірландія), Fine (Німеччина), театри LOOOOP (Німеччина) і FIRETERE (Болгарія), дует Niko & Kasmir (Фінляндія). Також у вечірній програмі своє вміння володіти вогнем продемонструють КРЕЙДА (Росія), театри «говорять з полум'ям» (Росія), PANTERA (Україна), PRANA (Росія), «Оберіг» (Україна) і КОТ (Україна).

Вхід на парад 10 червня безкоштовний. Вартість квитка на 11 червня – 45 грн. (Квитки можна придбати в театральних касах, кожному гостю burn в подарунок).

Для учасників фестивалю з 9 по 12 червня в Пущі Водиці працюватиме табір, де відбудуться основні тренування та майстер-класи запрошених «вогняних» зірок.

 
Я був там