ТЕЛЬНЮК: REHEARSAL

теґи: DVD, rehearsal, Галя Тельнюк, Кінотеатр „Кінопалац”, Леся Тельнюк, ТЕЛЬНЮК: REHEARSAL, ТЕЛЬНЮК: Сестри, кінопоказ, презентація, прем'єра, реліз
Початок: 21.01.2010 19:00
Закінчення: 21.01.2010 20:30
Місце: Кінотеатр „Кінопалац”
Адреса: Київ, вул. Інститутська, 1
Предмет події: кінопоказ, презентація Кількість відвідувачів: 4

ТЕЛЬНЮК: REHEARSALСестри Тельнюк у творчому тандемі з режисером Олександром Усіком щойно завершили роботу над першим українським студійним відеопроектом REHEARSAL.

13 серпня 2009 року на студії звукозапису Комора під час репетиції проекту ТЕЛЬНЮК: Сестри сталася унікальна подія не лише для самого гурту, а й для всієї національної музичної індустрії. Уперше українські музиканти впустили знімальну групу на репетицію й відзняли «з першого дубля» свою програму.

Леся та Галя Тельнюк, таким чином, запросили глядача до найінтимнішого – творення мови своїх пісень. Пошук виразності в кожному акорді й русі, пошук щирості й гармонії між музикантами і власне музикою, пошук, що після репетиції перетвориться на впевнену ходу до слухача, – усе це на ново відкривається, розкадровується в REHEARSAL.

У першому студійному відеопроекті сестри Тельнюк відкрили таємниці своєї програми Жовта кульбаба, що протягом останніх двох років постійно втілювалася в нові експерименти – концертні тури містами України та великий клубний тур, live -запис презентаційного концерту в Будинку Офіцерів (Київ), окремі програми на фестивальних майданчиках. Тепер можна зазирнути за лаштунки, на справжню репетицію.

Офіційна презентація ТЕЛЬНЮК: REHEARSAL, за словами директора проекту Назара Стригуна, відбудеться у вигляді кінопоказу в київському кінотеатрі Кінопалац 21 січня о 19:00.

 
Я був там