The Toobes в «44»

теґи: 44, TGDM, The Toobes, концерт, рок-вечірка
Початок: 18.03.2011 21:00
Місце: арт-клуб "44"
Адреса: Київ, вул. Хрещатик 44 б
Предмет події: концерт Кількість відвідувачів: 0

18 березня о 21:00 в арт-клубі «44» відбедеться концерт The Toobes.

Ще кілька років тому пересічні слухачі вважали, щл в Мінську існує 2 популярних музичних групи: «Пєсняри» для бабусь та «Ляпис Трубецкой» для онуків.

Так було до появи групи THE TOOBES, яка за відносно короткий час існування встигла покорити Tricky, Franz Ferdinand и Bjork.

Tricky:
«Я в захваті! THE TOOBES — краща група, яку мені довелось чути за багато років, і при цьому вони не з Америки чи Великої Британії, як можно було очікувати. Вважаю, саме завдяки ним Білорусь зявиться на музичній карті світу»

Троє хлопців із Мінська грають добротний гаражний рок: з розв’язним вокалом, жорсткими гітарами в дусі 60-70-х і посиланням: «Я молодий самець з високим рівнем тестостерона та впевненністю, що світ належить мені».

В перші хвилини концерту новоприбулих прихильників THE TOOBES легко впізнати по виразу обличчя а-ля «Звідки звук?». Слухачі шукають соліста на авансцені, і тільки потім розуміють: ось же він, за барабанами!

Мінський хлопець вміє одночасно і стучати, і кричати — це підкуповує не тільки дівчат, але й зрілих чоловіків, які знаються на музиці: наразі зведенням та мастерінгом нового альбому THE TOOBES займається сам Tricky у власній студії в Лондоні. Зовсім скоро платівка вийде на його ж лейблі Brown Punk.

На їх рахунку спільні виступи з Franz Ferdinand, «Ляпис Трубецкой», «Океан Эльзи», «Мумий Тролль», Gogol Bordello, Clawfinger.

В Києві на розігріві у хлопців відіграє молода украинська команда Times Goes Dance More. Жадібністью молодь не віризняється — треки TGDM викладені в мережу для безкоштовного скачування. 

Це мелодійний рок із переливчастими клавішними партіями та оксамитовим чоловічим вокалом. Прибічники ярликів називають їх музику сумішшю рок-н-ролу, тріп-хопу та ембієнту; прихильники метафор кажуть, що звук TGDM схожий на день наприкінці серпня, коли повітря ще тепле, але по-осінньому важке, і ти сам не знаєш — сумно тобі чи весело.

Вхід: 50 грн

Детальніше про групи:
http://www.lastfm.ru/music/The+Toobes
http://www.myspace.com/thetoobes

timegoesdancemore.com

http://www.lastfm.ru/music/tgdm

http://vkontakte.ru/club21801388

 
Я був там