У Львові гратиме ф'южн-гурт із Грузії «BekBekson Trio»

теґи: BekBekson Trio, jazz, Бек, МО «Дзига», джаз, концерт, музика, ф'южн
Початок: 22.10.2010 20:00
Закінчення: 22.10.2010 23:00
Місце: 2-ий поверх, Дзиґа, Арт-кавярня «Квартира 35»
Адреса: Львів, вул. Вірменська, 35
Предмет події: джазовий концерт Кількість відвідувачів: 1

У п'ятницю 22 жовтня о 20:00 в арт-кав'ярні «Квартира 35» (вул. Вірменська, 35, «У Львові гратиме ф'южн-гурт із Грузії «BekBekson Trio»Дзиґа»2-ий поверх ) відбудеться концерт грузинського ф'южн-гурту «BekBekson Trio».

Етноімпрессіонізм, джаз, рок, авангард, нойз, класику можна об'єднати одним словом «ф'южн» і вкласти у творчий багаж BekBekson, зовні безслівний і напрочуд красномовний у звуці. Тріо експериментує з інструментами, звуком та змістом.

Вхід 50 грн.

Послухати-подивитися гру BekBekson можна тут: www.soundcloud.com/bekbekson www.myspace.com/bekbeksonmusic

Про музикантів:

За плечима у BekBekson безліч музичних експериментів. Це стосується як музичних стилів, так і співпраці з різними музикантами. Серед них була і група Sunsay-"Diver". Їх музика на час співпраці набула особливого східний шарм і нові нотки сміливості, розмаїття.

Тепер твориться новий етап у музичній кар'єрі BekBekson.  Цього разу у форматі тріо. Незвичайне звучання гітари в руках Бекі доповниться вокалом його сестри Атіни і звуками Giorgi Samsonia. Така співпраця – не випадковість. Адже музиканти мають багаторічний досвід спільної творчості, який бере свій початок ще в дитинстві.
  
Atina, сестра Бекі, володіє оксамитовим голосом із широким діапазоном. Вона співала раніше, ніж заговорила. Із часом, різноманітні ансамблі, бенди і музичні колективи стали природною, невід'ємною частиною її життя.

Giorgi Samsonia – багатогранний музикант і композитор. Найбільше самовираження він знаходить у Experimental, IDM, Glich. І його музика – одна з найдостойніших в цьому стилі на теренах Грузії. Giorgi закінчив оркестрове відділення консерваторії і є фахівцем у грі на скрипці та контрабасі.

Контакт:   0996786320  fad_nat@mail,ru Наталія Фадєєва (організатор)

 

На події були

Всі
Я був там