Унікальний виступ: гра на космічному ханг-драмі

теґи: Руський клуб «Культ РА», Майстер-клас, перкусія, ханг
Початок: 20.08.2011 17:00
Закінчення: 20.08.2011 20:00
Місце: Руський клуб «Культ РА»
Адреса: Київ. вул. Володимирська, 4
Предмет події: концерт, Майстер-клас Кількість відвідувачів: 1

Ханг драм 20 серпня о 17:00 в Руському клубі «Культ РА» відбудеться унікальний виступ друзів із Санкт-Петербургу на космічному ханг- драмі (перкусійному барабані) та Майстер-клас із гри на цьому незвичному інструменті.

20 серпня у Вас є унікальна можливість не тільки почути незвичну, як ще її називають «космічну музику», на найновішому у Світі, але вже знаному і улюбленому мільйонам інструменті – ханг-драмі, а й долучитися до магії її створення!

А також цього вечора на вас чекає подарунок – сеанс медитації перед виступом, який налаштує на позитивні вібрації для кращого поглинання цієї магічної музики..

 

 

ханг

Унікальний  віртуозний виступ двох веселих і цікавих музикантів-мандрівників, Соні та Жені, які чекали свого персонального хенг-драму цілих два (!) роки, подарує вам незабутні хвилини насолоди незвичною музикою на ще більш незвичному інструменті, яка не просто звучить, вона поглинає простір і всіх, хто в ньому знаходиться.

 

  

ханг

Із історією самого інструменту, черга в Світі на придбання якого сягає 1500 чоловік,  ви можете ознайомитись , перейшовши за посиланням:

http://www.virtual-percussion.com/forum/viewtopic.php?t=933

 

 

 

 ханг

Цього вечора ваш чекає невимушена, атмосфера дружнього спілкування, де ви дізнаєтесь таємниці і хитрощі гри на ханг-драмі, своїми руками спробуєте створити космічну музику, а також сеанс медитації та виступ майстрів гри на цьому перкусійному інструменті, який, повірте, нікого не залишить байдужим!

 

Замовити квиточки можна за телефонами  (044) 331 59 48 та (067) 231 80 16
Руський Клуб "Культ РА", вул. Володимирська, 4

 

На події були

Всі
Я був там