Всесвітній майстер пластиліну в «Читай-Городі»

теґи: Роні Орен, ліпка з пластиліну, Майстер-клас, мултиплікація
Початок: 12.09.2012 18:30
Закінчення: 12.09.2012 19:30
Місце: Книжковий магазин "Читай Город"
Адреса: Київ, вул.Б.Хмельницкого 3Б
Предмет події: Майстер-клас Кількість відвідувачів: 0

12 вересня о 18:30 в книжковому магазині «Читай-Город» відбудеться майстер-клас Роні Орена по ліпці з пластиліну.

Не проґавте унікальну подію у сфері мистецтва!

Роні Орен – викладач світового рівня з покадрової анімації, ліплення з глини та пластиліну. Кількість проведених ним майстер-класів та семінарів, проведених у багатьох країнах світу не піддається обліку. Він – унікальний митець і всесвітньо визнаний мультиплікатор. Роні працював  Головою відділу анімації в Академії Мистецтв та дизайну «Бецалель»  у Єрусалимі, був продюсером та режисером більш, ніж 500 короткометражних анімаційних фільмів та телесеріалів, деякі з яких були відзначені міжнародними преміями. Він автор та режисер таких мультфільмів як «Лисячі байки»  («Foxy Fables»), «Казки мудрого короля» («Tales of a Wise King») та «Кролик Граббіт» («Grabbit the Rabbit», http://www.youtube.com/watch?v=09TC9Yj7SHM). Ці мультфільми були показані на телебаченні у більш, ніж 80 країнах, на центральних міжнародних каналах, серед них – PB S, ABC, Disney Channel, BBC and Channel 4.

 Протягом своєї кар’єри Роні Орен розробив та вдосконалив унікальний метод створення пластилінових персонажів, дуже простий і легкий у наслідуванні. Цей метод складає секрет його приголомшливого успіху у дітей, які із задоволенням дивляться його телевізійні шоу та знов і знов приходять на його майстер-класи.

Минулого року в Санкт-Петербурзі з величезним успіхом відбувся майстер–клас з Роні Ореном: діти разом зі своїми батьками із захватом ліпили неймовірні фігури та нові іграшки. Як це відбувалось, можна побачити перейшовши за посиланням:
http://www.youtube.com/watch?v=wW40tV5FkT8&feature=related

Докладніше про Роні Орена дізнайтесь на: http://ronyoren.com

Шановні читачі! Майстер-клас від Роні Орена у «Читай-Городі» – це безкоштовний захід.

Запрошуємо як дорослих, так і дітей!
Адже такий уславлений майстер буде цікавий усім!

Але щоб нам краще підготуватися і врахувати усіх бажаючих, просимо зареєструватися завчасно на майстер-клас. Для цього надішліть нам  електронного листа на скриньку  limanyuk.a@logos-trans.com.ua  або зателефонуйте за тел. 097 539 11 18 (вкажіть, будь ласка, кількість та вік учасників).

*Майстер – клас проходе при підтримці Посольства Держави Ізраіль.

 
Я був там