категорії: фото

Літній кінотеатр в НАОМА

теґи: Leo Melofon, Національна Академія мистецтва та архітектури, альмаматерфест, кіноклуб НАОМА, літній кінотеатр

15 квітня відбувся перший Літній кінотеатр в Національній Академії образотворчого мистецтва і архітектури в рамках майбутнього фестивалю Альмаматерфест та за підтримки фонду розвитку сучасного мистецтва «ЕЙДОС» та Leo Melofon | cinematic set

Середина квітня –  благодатний час для відкриття сезону арт-вечірок просто неба.

«Літній кінотеатр» – екран із мультимедійним проектором, встановлений на території внутрішнього подвір’я  Академії мистецтв (біля місцевого буфету), знаному місці »поживних»  open air зустрічей.

Для першого «сеансу» кінотеатру ми пропонуємо колекцію відео-арту, зібрану Фондом «Ейдос» для GLOW  – виставки відео та нових медіа, що триватиме три дні і три ночі в рамках відомого  фестивалю сучасного мистецтва у Німеччині –  Gallery Weekend Berlin (30.04 – 01.05  2010).

Відео належать художникам різного віку та різних творчих вподобань. Зібрані у єдиний безперервний цикл, роботи утворюють діалог на тему гедонізму, трансцендентності та утопії (втраченої та віднайденої).

Впродовж усього вечора буде працювати колоритний буфет Академії із гарячими напоями та суто академськими «делікатесами».

Отож,

Літній кінотеатр.  15 квітня.  18:30.   Академія мистецтв.

Willkommen!

"" 

подробиці - 

http://community.livejournal.com/almamaterfest/

eidosfund.org

 

 

незабаром продовження)))

Літній Кінотеатр
Літній Кінотеатр
Літній Кінотеатр
Літній Кінотеатр
Літній Кінотеатр
Літній Кінотеатр
Літній Кінотеатр
Літній Кінотеатр
Літній Кінотеатр
Літній Кінотеатр
 
Сторінки: 212next
    Ctrl →