категорії: театр фото

Червоний Елвіс побував у Львові

теґи: Red Elvis, «Дзиґа» 2-ий поверх, Арабески, Місько Барбара, Сергій Жадан, "Червоний Елвіс"

У п'ятницю, 13 травня,  у львівській «Дзизі» стартувало україно-польське турне «Червоного Елвіса» від харківських «Арабесок».

Не буду розповідати, як це було прекрасно. Бо я в сучасному театрі страшний профан, але дуже його люблю. І намагаюся розуміти і стежити ітд. Але окрім театру я ще дуже велику симпатію маю до Міська Барбари, тому вчорашній вечір приніс мені подвійний кайф. Залучаю фотки, а розповідати про Елвіса не буду, бо судячи з чорашніх обговорень кожен мав свою думку на його тему. Усе ж найголовніше і найважливіше, що може зацікавити пересічного читача він знайде у прес-релізі.

Єдиного спільного висновку, якого ми дійшли колективно, що головним у виставі таки був текст Сергія Жадана.  Хоча такого органічного співіснування відеоряду, музичного офірмлення і хореографії на одній сцені «Арабескам» можна тільки позаздрити. І музичка, до речі, суперова (і не дивно, бо ж Younnat). Словом – вАРТо було.

Фотки з вистави долучаю. А писати таки більше нічого не буду, бо може й не все, але достатньо сказано ось тут на обговоренні в театрі після ще зимової прем'єри у Харкові.

РедЕлвіс
РедЕлвіс
РедЕлвіс
РедЕлвіс
РедЕлвіс
РедЕлвіс
РедЕлвіс
РедЕлвіс
РедЕлвіс
РедЕлвіс
 
Сторінки: 212next
    Ctrl →