Французька весна в Україні 2011 (відкриття)

теґи: ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА В УКРАЇНІ

"У нашому буремному світі культура дарує людині виняткову можливість протиставити усім мвоїм негараздам приємність спілкування, пошук сенсу, інтелігентність. Коли темп життя прискорюється, а викликів, які постають перед нашими суспільствами, дедалі більшає, культура перетворюється на тиху гавань, де кожен з нас може вільно, лише за власним покликом та бажанням, отримати живильну енергію. Книга, кінофільм чи виставка – яскраві моменти, які прикрашають наше буденне життя". (ЖАК ФОР, посол Франції в Україні) 

1 квітня в Києві увосьме стартував щорічний фестиваль "Французька весна в Україні".

Посол Франції пан Жак Фор проголосив його початок в гостиному ресторані "Аура" перед вишуканою публікою, якій не чужа культура взагалі, і французька культура особливо.

З 1 по 30 квітня заплановано велику кількість культурних заходів в Києві, Львові, Донецьку, Харкові, Дніпропетровську, Одесі. Виставки, спектаклі, кінопокази, зустрічі з відомими діячами культури – все це тут, у нас, в Україні. Франція стає ближчою. Ця держава та спонсори фестивалю дбають про просування здобутків своїх митців по всьому світу. Є з чого брати приклад.

Фоторепортаж з місця події, можливо, передасть настрій та покаже впізнавані обличчя.

Жак Фор, посол Франції в Україні
Анн Дюрюфле - радниця з питань культури
Сяюча пані Анн Дюрюфле
Гості
Один зі спонсорів фестивалю, Марк ле Грасьє, генеральний директор "Рено" Україна"
Льодова скульптура танула від гарячої вечірки
Гостям було, про що поговорити
Директор Французького інституту пан Франкі Бландо
Олег Михайлюта, він же Фагот з ТНМК
 
Сторінки: 3123next
    Ctrl →