«Холодне Сонце» в Sullivan Room
14 травня 2011 року в київському клубі Sullivan Room відбулась презентація кліпу «Again to Die (Ninjas vs Vampires theme)», а також великий концерт гурту «Холодне Сонце».
5 червня 2012
Оленка. Світло музика, ...
«Серебряная свадьба» is back
2 липня 2009
Roks музика, ...
Rock Fresh (The Homebodies) +2 нові коментарі
26 грудня 2009
Лілея Кляцевич музика, ...
Новорічні подарунки від AtmAsferа +2 нові коментарі
7 лютого 2010
vonaua музика, ...
«Дримба Да Дзиґа» в 44 на Водохреща
26 жовтня 2013
Uriah Heep у Docker Pub: ностальгія за 70-ми
23 жовтня 2013
Uriah Heep у Docker Pub
2 жовтня 2013
Uriah Heep в Docker Pub
3 травня 2013
Helloween та Gamma Ray в Києві
3 травня 2013
Steve Vai у Києві
14 травня 2011 року в київському клубі Sullivan Room відбулась презентація кліпу «Again to Die (Ninjas vs Vampires theme)», а також великий концерт гурту «Холодне Сонце».
| Постійна адреса сторінки: | //sumno.com/gallery/holodne-sontse-v-sullivan-room-1405/ |
...
в екстазі :))